Паралімпіада в Токіо: Індієць Прамод Бхагат виграв золото в одиночному розряді чоловіків з бадмінтону (SL3) | Олімпіада

Індійський бігун Прамод Бхагат додав до медалі Індії, вигравши золоту медаль у одиночному розряді серед чоловіків (SL3) на Паралімпійських іграх у Токіо. Він переміг британця Даніеля Бетеля 21-14.21-17, щоб виграти фінал у Японії.

Найкращий посівець Прамод продовжив свою непереможну серію, змівши перший тайм з рахунком 21-14 всього за 21 хвилину. Після того, як він виграв у рахунку 15-9, він подолав короткий період опору британців і просунувся з рахунком 1: 0.

У другому матчі Бетелл вийшов із усіма гарматами. Він штурмував о 12-6, щоб чинити тиск на індіанців. Але Прамод знову бився, щоб зрівняти рівень 15-15. Потім він пішов вперед, щоб виграти другий матч 21-17 за 24 хвилини та здобути ще одну золоту медаль для Індії.

Подорож Прамода на Паралімпійських іграх 2021 року розпочала чудовий початок у першій групі. На шляху до півфіналу він переміг земляка Маноджа Саркара з рахунком 21-10, 21-23, 21-9 та українця Олександра Чиркова з рахунком 21-12,21-9.

На заключній четвертій стадії японка Дайсуке Фудзіхара пройшла 21-11,21-16, щоб дійти до фіналу.

33-річний гравець з Бубанешвара все ще бореться за бронзову медаль у категорії змішаних пар SL3-SU5.

У неділю за матч за бронзу Бхагат та його партнер Палак Колі зіграють з японським дуетом Дайсуке Фудзіхара та Акіко Сугіно.

Вони програли півфінали 3-21 15-21 Індонезії комбінацією Гаррі Сусанто та Ліані Ратрі Октіла раніше сьогодні.

Бахгат, який у чотири роки захворів на поліомієліт, почав займатися спортом, подивившись, як грають його сусіди. Спочатку він змагався зі здоровими гравцями, перш ніж вступити на змагальний бадмінтон у 2006 році.

READ  Durham Bulls проводять вечір, щоб підтримати та допомогти народу України :: WRALSportsFan.com

Врешті-решт він став одним з найкращих пара-стрільців у країні з 45 міжнародними медалями під його поясом, включаючи чотири золота на чемпіонаті світу та золото та бронзу на Пара-азіатських іграх 2018 року.

Він також розпочав свою кар’єру як тренер з бадмінтону, але у 2019 році зробив перерву, щоб зосередитися на кваліфікації до Токіо на Паралімпіаду.

У 2019 році він отримав премію Арджуна та премію Біжу Патнаїк за досконалість у спорті в Індії.

Раніше цього дня Сахс Ятрадж та Крішна Наґар також пропливали у фіналі чоловічих одиночних змагань класів SL4 та SH6 відповідно.

У класифікації SL3 до змагань допускаються спортсмени зі слабкістю нижніх кінцівок.