Паралімпіада в Токіо: Талі Керні та Мейсі Саммерс-Ньютон здобули золоті медалі на Паралімпійських іграх (GP) | Новини Олімпійських ігор

Обидва плавці встановили світові рекорди у відповідних фіналах; Золото Таллі Керні додає срібла, яке вона виграла в день відкриття, а Мейзі Саммерс-Ньютон йде по стопах свого кумира Еллі Сіммондс

Останнє оновлення: 26.08.21 12:31

Британка Таллі Керні побила світовий рекорд, вигравши золото S5 на 100 м вільним стилем на Паралімпійських іграх у Токіо. (Фото: Четвертий канал)

Таллі Керні побила світовий рекорд більш ніж на дві секунди, щоб завоювати золото Паралімпійських ігор Великобританії на дистанції 100 м вільним стилем S5, перш ніж Мейзі Саммерс-Ньютон встановила новий світовий рекорд у фіналі SM6 на дистанції 200 меш.

Золото Керні, яке вона виграла за час 1: 14,39, додає їй срібла у S5 на 200 метрів вільним стилем у день відкриття Ігор.

“Очевидно, я була дуже розчарована тим, як я вчора пропливала на забігу”,-сказала вона після запливу із золотою медаллю.

“На жаль, через травми у мене не було фізичної підготовки. Сьогодні я вирішив, що мене ніхто не поб’є.

“Все це того варте – я мав би так багато людей дякувати, якби не моя мама … Після Ріо мені сказали, що я ніколи більше не зможу плавати через мої обмеження. Якби не вона змушує мене знову плавати, мене б тут не було.

“Навіть 19 днів тому я відчував сильний біль у плечі – і вся заслуга лікаря за допомогу мені дійти до цього моменту”.

Саммерс Ньютон також побив світовий рекорд з виграшу золотої медалі

Подивіться, як Мейзі Саммерс-Ньютон здобула золото у фіналі SM6 на дистанції 200 м, поєдинком.  (Фото: Четвертий канал)

Подивіться, як Мейзі Саммерс-Ньютон здобула золото у фіналі SM6 на дистанції 200 м, поєдинком. (Фото: Четвертий канал)

Саммерс Ньютон закохався у п’ятикратну паралімпійську чемпіонку Еллі Саймондс, і тепер пішов по стопах Саймондса, щоб стати чемпіоном Параолімпійських ігор.

Саммерс-Ньютон продемонстрував приголомшливий заплив у фіналі SM6 на дистанції 200 м поєдинком і взяв лідерство на півдорозі.

19-річна та Саймондси здобули перше та третє місця у фіналі, а її співвітчизниця Грейс Харві опинилася між ними.

Українка Єлизавета Мерешко поставила відмітку в іншу спеку зі світовим рекордом 2: 56,90, і Саммерс-Ньютон явно був натхненний цим подвигом, скоротивши його до 2: 56,68 лише через кілька годин.

Мейзі Саммерс-Ньютон пішла тим же шляхом, що і її кумир Еллі Саймондс

Срібний призер Мерішко поступився 1,36 секунди, тоді як британський прапороносець Саймондс – переможець змагань як у Лондоні, так і в Ріо -2016 – мусив погодитися на п’яте місце – на 7,69 секунди від лідерства, а Харві – на шосте.

“Вона надихає це наступне покоління,-сказала Саймондс про Саммерса-Ньютона.-Вона йде слідами чотирьох років тому, і тепер це її”.

“Вона найкрасивіша дівчина у світі. Я так радий за неї. Думаю, вона мене надихнула, і я впевнений, що багато людей, які дивитимуться сьогодні ввечері, будуть. Дивно”.

“Ми бачили, як Марешко робив це сьогодні вранці, я сказав:” Ти можеш це зробити “. І я це зробив”.

“Він справді крутий, – сказав Саммерс Ньютон, який, як і Саймондс, страждає ахондроплазією.” Елі – чудовий плавець.

“Все, що я зробив для” Пара “, неймовірно, і я, безумовно, звик зараз багато їздити на ньому, особливо після повернення з Ріо, тому я точно звик до цього.

“Мати її там дійсно підтримує і в деякій мірі дає втіху, знаючи, що вона займається цим протягом тривалого часу. Це основний елемент параспорту”.

READ  Збірна України з серфінгу вперше бере участь у Чемпіонаті світу з серфінгу серед юніорів