Останні: Данія та Англія переходять у додатковий час з рахунком 1-1 | розваги

Останні новини з чемпіонату Європи з футболу:

Англія та Данія потрапляють у додатковий час, оскільки рахунок 1-1 у півфіналі чемпіонату Європи.

У другому таймі голів не було, але обидві команди мали шанси.

Воротар Каспер Шмайхель врятував головою захисника Англії Гаррі Магуайра головою на 55-й хвилині, а удар нападника Данії Каспера Долберга врятував на 59-й хвилині.

Наприкінці першого тайму в півфіналі чемпіонату Європи Англія та Данія зрівняли рахунок 1: 1.

Датський півзахисник Мікель Дамсгаард вивів свою команду вперед зі штрафного удару на 30-й хвилині.

На стадіоні “Уемблі” розпочався півфінальний матч чемпіонату Європи між Англією та Данією.

У неділю у фіналі переможець зіткнеться з Італією. Цей матч також відбудеться на “Уемблі”.

Капітан Англії Гаррі Кейн передав своєму колезі Саймону Керру футболку Англії з номером 10 перед початком матчу. Крістіан Еріксен носить сорочку номер 10 у Данії, але відсутній після перенесеного серцевого нападу у першому матчі команди. Він відновлюється після аварії.

Данія та Англія готуються до підготовки на “Уемблі”, менш ніж за годину до старту в півфіналі чемпіонату Європи.

Першими вийшли воротарі Данії, а датські вболівальники вболівали і махали червоно-білими прапорами, що залишились на своїх місцях. Невдовзі воротарі Англії вибігли на поле, а потім повні команди обох команд розпочали розминку.

Англія викликала Букайо Саку на півфінал чемпіонату Європи проти Данії на заміну вінгеру Ядону Санчо.

Сака пропустив перемогу Англії над Україною з рахунком 4: 0 у чвертьфіналі через невизначену незначну травму.

В іншому випадку Англія не змінилася.

Данія зіграє з тією ж командою, яка в чвертьфіналі розпочала перемогу над Чехією з рахунком 2: 1.

READ  Тарак розкриває Евару Меело Котесварулу Дата

Англія пройшла до стадіону “Уемблі” за 90 хвилин до півфінального матчу чемпіонату Європи проти Данії.

Гравці вийшли в балахонах та спортивних костюмах під привітання натовпу. Англійська група зустріла їх мелодією.

У фіналі переможець зіткнеться з Італією.

Вболівальники почали прибувати на “Уемблі” буквально за кілька годин до півфінального матчу чемпіонату Європи між Англією та Данією.

Переможець поєдинку зіграє з Італією у фіналі в неділю.

Атмосфера також кипіла за межами стадіону, коли вболівальники запалювали факели, штурхали м’ячі високо в повітря і співали скандування типу “Я Англія, поки не помру”. У Данії було набагато менше шанувальників, а деякі носили шоломи вікінгів і носили датські прапори.

Очікується, що у матчі візьмуть участь близько 60 000 вболівальників.

Мер Риму хоче, щоб Олімпійський стадіон був відкритий для широких мас людей, щоб спостерігати за Італією у фіналі чемпіонату Європи на великих екранах.

Вірджинія Раджі опублікувала в Twitter повідомлення до італійського Олімпійського комітету на наступний день після того, як вони обіграли Іспанію з пенальті, щоб вийти у фінал у неділю на лондонському стадіоні “Уемблі”.

Він пропонує відображати фінал на екранах стадіону “зі зниженою здатністю дотримуватися заходів проти COVID”.

На стадіоні відбулися три матчі Італії на груповому етапі та матч чвертьфіналу між Англією та Україною на Євро-2020.

Данська футбольна асоціація запросила 40 вболівальників поїхати до Лондона зафрахтованим літаком, щоб спостерігати за тим, як національна збірна країни стикається з Англією у півфіналі чемпіонату Європи.

Вболівальникам футболу з інших країн було заборонено відвідувати матчі на стадіоні “Уемблі” цього тижня через обмеження коронавірусу у Великобританії.

Данська федерація заявляє, що щасливі вболівальники, обрані для поїздки офіційним рейсом делегації, будуть у “міхурі і не матимуть контактів з іншими”.

READ  Opera Wire оголошує про участь у 2021 році - Opera Wire

Асоціація також заявляє, що близько 7900 квитків на матч було продано данцям, які проживають у Великобританії, і близько 5000 датських прапорів надіслано їм, “тому” Уемблі “буде якомога більше червоно-білим”.

У вівторок на “Уемблі” вийшло майже 60 000 вболівальників, коли Італія обіграла Іспанію з пенальті у своєму першому півфінальному матчі. Подібне число очікується і для другого.

Буде це Англія чи це буде Данія проти Італії у фіналі чемпіонату Європи?

Ці дві команди зіграють у другому півфінальному матчі на стадіоні “Уемблі”.

Англія дотепер не програла гри і не пропустила забитий гол на Євро-2020 і буде грати на своєму національному футбольному стадіоні.

Данія програла два матчі та втратила свого найкращого гравця. Півзахисник Крістіан Еріксен страждав на зупинку серця у першій грі команди, і його довелося реанімувати на полі за допомогою кардіостимулятора. Зараз він відновлюється вдома, але може бути присутнім у фіналі.

Це найдальша дистанція, яку Данія пройшла у великому футбольному турнірі з часу перемоги на чемпіонаті Європи в 1992 році.

Фінал запланований на неділю на “Уемблі”.

About the Author: Sapphire Robinson

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".