Оборудуду на порозі виграшу золота в Токіо сьогодні

* Ігалі: “Цей подвиг став результатом 10 -річної підготовки, яка починає окупатися. Якщо хтось заслуговує на виграш медалі, це робить Оборудуду”

Важкий Іхазуагбе

Після того, як вчора на Олімпійських іграх у Токіо Блесінг Оборододо переміг монгольську Батсісіг Соронзон Болд із 7: 2 на заключному етапі жіночого змагання до 68 кг вільним стилем, президент Федерації боротьби Нігерії Деніел Ігал визнав, що це досягнення стало винагородою за наполегливу працю та десять років. препарати.

До вчорашнього дня збірна Нігерії не піднімалася на подіум у жодному з подій. Тепер срібна медаль гарантована із золотою глазур’ю на торті.

Сьогодні Обрододо зіткнеться з топ-насінню США Тамірою Сток-Менса у боротьбі за золото опівдні (за нігерійським часом).

Американська чемпіонка світу перемогла українку Аллу Черкасову з рахунком 10-4 у першому півфіналі, щоб розпочати матч з Обрододо.

За словами Ігалі, який виграв золото у боротьбі за свою усиновлену країну на Олімпійських іграх у Сіднеї 2000 року, Обрододо заслуговує на те, щоб виграти золото у змаганні до 68 кг вільним стилем у Токіо 2020.

“Результати, які ми починаємо бачити на олімпійському рівні, – це десятирічна підготовка, яка окупається. Якщо хтось заслуговує на медаль тут, благословення Оборуду це робить”, – зазначив президент NWF, чия особиста відданість і лідерство у спорті дало новий зміст у Нігерії.

У той час як Енкоміум побачив Оборудуду на платформі NSSP WhatsApp для видатних нігерійців з ухилом до спорту, Ігалі наполягав, що борець “на сьогоднішній день один з найкращих дисциплінованих спортсменів, яких я коли -небудь готував”.

READ  В Україні заявили, що дружину шефа розвідки отруїли

Пригадайте, як Оборудуду вперше познайомилася на внутрішньому конкурсі, де вона програла. “Я відкрив це на їх заочних спортивних змаганнях. Я програв у фіналі, але я побачив риси, які, на мою думку, ми могли б покращити.

“Як кажуть, решта зараз – це історія. Минуло більше десятиліття майже промахів. Я так радий за неї, тренерів та команду”, – хлинув Ігалі з Токіо вчора вдень, через кілька хвилин після досягнення подвигу.

Він визнав у фіналі, що потрапити у фінал сам по собі означає отримати срібну медаль у сумці.

“Я десь читав про гарантовану срібну медаль. Хоча це саме по собі є величезним досягненням, ми рухаємось до головного призу. Тепер підемо завтра завоювати золоту олімпійську медаль!”, – заявив Ігалі, який завоював перше золото в боротьбі для Канади. Олімпійські ігри в Австралії перед тим, як повернутися додому, щоб прийняти виклик повторити свої досягнення у спорті у своїй країні.

2 -е місце, яке посіло Оборудуду, сьогодні відновить суперництво зі своїм старим суперником, коли вони борються за кінцевий приз – золоту медаль.

Востаннє вони зустрічалися на чемпіонаті світу 2019 року в Казахстані, де американець обіграв Обрододо, щоб завоювати золоту медаль.

32-річний чемпіон Співдружності Оборудуду став першою Нігерією, яка виграла олімпійську медаль в боротьбі в історії.

10-кратний чемпіон Африки Оборудуду, на шляху до фіналу, зробив легку роботу Елліс Манулової у 1/8 фіналу, розгромивши азербайджанку з рахунком 13-2 через технічну перевагу, перш ніж забезпечити жорстку перемогу над Мірімом з рахунком 3: 2. Зуманазарова з Киргизії в чвертьфіналі.

… Ви благословення для Нігерії, сказав міністр спорту Обрододо

READ  Невдалий допінг-тест і пожвавлення кар’єри, історія Мартіна Штекленбурга | футбольні новини

Благословення Оборудуду на кваліфікацію до фіналу жінок-68 кг вільним стилем на Олімпіаді-2020 у Токіо було описано як благословення, яке знищило біль майже невдачі в інших подіях.

Учора міністр молоді та розвитку спорту Sunday Dare сказав: “Це справжнє благословення для Нігерії. Дякую вам за те, що ви прийняли біль від смерті, зареєстрованої в інших подіях. Нігерійці пишаються вами”.

Даре описав шоу Оборудуду як “типове для нігерійського духу, який ніколи не каже ніколи”.

Тож міністр закликав її не відпочивати на веслах, поки вона не виграє остаточну золоту медаль.

“Тримайте ритм, поки ми не досягнемо межі, яка є золотою. Не відмовляйтеся від боротьби, поки не перепишете історію Олімпійських ігор у Нігерії із золотою медаллю у кота”, – сказав міністр спорту, якому там явно комфортно. Токіо з нігерійським підрозділом.

Інші нігерійці все ще борються за медалі у своїх різних заходах, включаючи;

Одунайо Адекуороє (57 кг вільним стилем), Есе Бруме (фінал стрибків у довжину серед жінок) та Грейс Нвокоча (жінки, 200 м).