Німеччина готується до Євро-2020 перемогою над Латвією 7: 1

Німеччина розігрілася до чемпіонату Європи після перемоги над Латвією з рахунком 7: 1 у понеділок у своєму останньому товариському матчі перед турніром.

Кай Гаверц брав участь у трьох із п’яти м’ячів Німеччини в першому таймі, перш ніж у другому поступився товаришу по команді “Челсі” Тімо Вернеру, і Томас Мюллер також забив гол – перший, оскільки його було призначено вчасно на турнір, який починається в п’ятницю. .

Латвія повідомила про позитивний результат щодо коронавірусу серед команди за кілька годин до старту.

Німеччина зіткнеться з жорсткішим протистоянням у своєму першому матчі проти чемпіона світу Франції у Мюнхені 15 червня. Німеччина також зіткнеться з Португалією та Угорщиною у групі F.

Але тренер Німеччини Йоахім Льов не може просити більше у своєї команди, оскільки він виступив повноцінно та цілеспрямовано, перш ніж виїхати у вівторок на рідну базу в Герцогенаурах в Баварії.

“З нами буде важко грати”, – сказав капітан Мануель Нойер, який став першим воротарем Німеччини на 100 матчів. Перед матчем його похвалили близько 1000 глядачів, яким дозволили на тлі обмежень щодо коронавірусу.

Лоу розпочав з найсильнішої доступної йому команди за відсутності травмованого Леона Горецки. Тоні Кроос повернувся після одужання від вірусу «Корона», оскільки Ілкай Гундоган брав участь у півзахисті, а півзахисник «Баварії» Джошуа Кімміч перейшов у праве крило. Гравець Аталанти Робін Гуссенс розпочав зліва.

Антоніо Рудігер, Матс Хаммельс і Маттіас Гінтер сформували оборону, тоді як спереду були також троє, а Мюллер і Гаверц відступили вперед Сержа Гнабрі.

Гаверц дав довгий удар, коли господарі стартували з наміром. Гнабрі та Мюллер мали гарні шанси до того, як Госенс ​​пробив прорив 20. Це був перший гол Аталанти за Німеччину, і він відірвався від нижньої частини штанги після того, як зіграв два м’ячі з Гаверцем.

READ  Український лідер обговорив напруженість Росії з депутатами США | Новини, спорт, робота

Гаверц був залучений знову, коли Гундоган зробив рахунок 2: 0 через хвилину, але не було відмови, оскільки гравці Лоу чинили тиск і атакували своїх опонентів у тих рідкісних випадках, коли вони не ловили м’яч.

Кімміч вдарив штангу до того, як Мюллер забив гол. Потім Гаверц вимусив автогол від Робертса Освальда, і до перерви у Хуммельс-Гнабрі ще був час забити п’яту Німеччину ззовні.

Вернер мав шосту п’ять хвилин у другому таймі, перш ніж німці притупились на тлі нових змін за півгодини гри.

Олексій Савельевс скористався зниженою концентрацією, щоб забити втіху Латвії ударом всередину лівої штанги на 75-й хвилині, але Лерой Сане відповів через хвилину на користь Німеччини.

легко для України

Андрій Ярмоленко забив два рази, включаючи пенальті, коли Україна полегшила перемогу з рахунком 4: 0 над кіпрським футболістом у своєму останньому матчі на розминку до турніру.

Надії гостей на несподіванку вже закінчились, коли на 36-й хвилині після отримання перших двох пенальті був вилучений Антреас Панайоту, другий пенальті пробив Олександр Зінченко, а другий – Роман Яримчук.

Україна входить до групи С з Австрією, Нідерландами та Північною Македонією.

Фарерські острови обіграли Ліхтенштейн з рахунком 5: 1, а Андорра зрівняла Гібралтар з рахунком 0: 0.