Німеччина вдарила п’ять, щоб принизити чемпіона Європи Італію; Угорщина програла Англії – раунд Ліги націй | футбольні новини

Німеччина вдарила п’ять, щоб принизити чемпіона Європи Італію;  Угорщина програла Англії – раунд Ліги націй |  футбольні новини

Чемпіон Європи Італія пережила принизливу ніч у Менхенгладбаху, програвши Німеччині з рахунком 5-2 у Національній лізі УЄФА.

Джошуа Кімміч почав забивати на 10-й хвилині з пенальті Ілкая Гюндогана, спроби Томаса Мюллера та швидкого дубля Тімо Вернера з Челсі. Італійську розраду прийшли Вільфрід Гонто та Алессандро Бастоні.

Англія зазнала невдалої поразки від Угорщини від Моліно з рахунком 4:0.

Подвійні та пізні зусилля Роланда Слая Золта Надя та Даніеля Газдага призвели до того, що команда Гарета Саутгейта Three Lions програла свою четверту гру без перемоги в групі А3 змагань.

Щоб посилити агонію господарів, захисник Джон Стоунз був вилучений з поля за другий картковий фол через вісім хвилин.

Результати ставлять Угорщину на перше місце в групі, на одне очко відстаючи від Німеччини та на два очки випереджаючи Італію, а Англія відстає на три очки внизу.

Переможець Мемфіс Депай у травмований час забив as Голландія відмовлено Уельс Сторона, яка думала, що він вирвав краватку в Роттердамі.

Голи Ноа Ланге та Коді Яко дали голландцям перевагу 2:0 протягом 23 хвилин, але невдовзі Бреннан Джонсон скоротив різницю в матчі А4.

Пенальті Гарета Бейла зрівняв рахунок 2-2 через 90 хвилин, але за Депаєм було ще достатньо часу, щоб залишити останнє слово.

Бачив інший матч у групі Бельгія подолати Польща 1:0 у Варшаві з голом на 16-й хвилині Міхі Батшуаї.

Шотландії Прийшов ззаду, щоб перемогти Вірменія 4-1 у зустрічі групи В1 в Єревані.

Ваан Пешахшян непогано розпочав у господарів, але Шотландія перевернула гру дублем Стюарта Армстронга.

Джон Макгінн і Че Адамс додали рахунок після перерви і завершили Вірменію з 10 чоловіками після того, як Арман Ованесян був видалений з поля.

READ  Євробаскет 2022: результати, розклад, прямі трансляції, форми та повний список гравців НБА, які беруть участь

The Республіка Ірландія Контракт керівників груп Україна Нічия 1:1 у Лодзі.

Натан Коллінз вивів Ірландію вперед до півгодини, коли Артем Дувбек зрівняв рахунок на початку другого тайму.

Едін Джеко забив два голи на першому місці в групі B3 Боснія і Герцеговина Вийшли з рахунком 2-1, щоб перемогти Фінляндія 3-2 у Зеніці, а Стефан Мугоша зробив хет-трик, щоб вразити його чорна гора перемогти з рахунком 3-0 Румунія.

Кан Айхан і Хакан Чалханоглу забили два голи індичка Вони зберегли свій 100-відсотковий рекорд у групі C1, перемігши з рахунком 2:0 Литва, Поки Люксембург і Фарерські острови Грайте з нічиєю 2-2.

У групі D1 обидва голи забив Владислав Гутковскіс Латвія подолати Ліхтенштейн 2-0 і Молдова перемогти Андорра 2-1.