Нідерланди програли Туреччині та Франції у кваліфікації Чемпіонату світу, Спортивні новини

Нідерланди зазнали драматичної поразки від Туреччини з рахунком 4: 2 у своєму першому матчі в кваліфікації Чемпіонату світу-2022 у середу, тоді як Україна домінувала серед захисників чемпіона, незважаючи на вражаючий гол Антуана Грізмана, а Бельгія повернулася ззаду, щоб перемогти Уельс.

Чемпіони Європи Португалія боролися за перемогу над Азербайджаном з рахунком 1: 0, але Хорватія, яка зайняла друге місце на Кубку світу 2018 року, програла в Словенії з рахунком 1: 0, коли розпочала свої спроби вийти у фінал у Катарі.

У Стамбулі Туреччина повела з рахунком 3: 0 незабаром після закінчення першого тайму, отримавши два голи Бурака Йільмаза та ворота Хакана Калганоглу, але заміни Деві Класен та Луук де Йонг дали голландцям надію Франку де Буру.

Блискучий штрафний удар Йілмаза завадив йому досягти хет-трику, а Туреччина здобула вирішальну перемогу, однак, у матчі двох фаворитів для відбору в групу G.

“Дуже невтішний результат, як і спосіб його виникнення”, – сказав де Бур NOS TV.

Поразка стала жахливим початком голландської кампанії, яка не змогла пройти кваліфікацію до Євро-2016 або ЧС-2018, але є одним із веселих клубів попереду відкладеного фіналу Євро-2020 цього року.

Франція розпочала захист титулу з нічиєї 1: 1 з Україною на стадіоні “Стад де Франс”.

На 19-й хвилині Грізманн пробив чудовий фініш за межами штрафного майданчика у верхньому куті, зрівнявшись із Давидом Трезеге, четвертим у списку найкращих бомбардирів Франції, з 34 голами.

Але Пріснелл Кімбембе забив годиною раніше, щоб зрівняти Україну.

Захисник Пари Сен-Жермена мав пізню можливість помиритися, але він був дуже близький до далекого голкіпера Георгія Пучшана.

“Нам потрібна більша точність і рухатися проти цих конкурентів”, – заявив тренер Франції Дід’є Дешан TF1. “Кваліфікація – це довга подорож, а не довга, тиха річка, такої ніколи не було”.

READ  Повторний випуск "Аватара" відкриває в Китаї 21 мільйон доларів, коли фільм повертається до світової корони - кінцевий термін

В іншому матчі, в групі D, Фінляндія та Боснія і Герцеговина зрівняли рахунок 2: 2, а Теему Букі двічі забив фінам у Гельсінкі.

“Це залишило неприємний смак у роті”, – сказав Бакі. “Я трохи розчарований. Ми не змогли отримати три очки”.

Бельгія Тодді Уельс

Бельгія, номер один у світі, рано прослизнула проти Уельсу, але боролася, щоб обігнати своїх суперників 3-1.

Гаррі Уілсон на 10-й хвилині забив “Уельс” у Льовені чудовий гол, але Кевін Де Брюйн та Торган Азар забили протягом шести хвилин, щоб вивести господарів уперед із позначкою півгодини.

За 17 хвилин до кінця бельгійський форвард Ромелу Лукаку набрав очки з пенальті, щоб “Червоним Дияволам” помститися за програш у чвертьфіналі Чемпіонату Європи 2016 року від Уельсу.

“Нам було важливо почати перемагати вдома”, – сказав вінгер Торган Азар. “Завжди важливо, щоб кваліфікація стартувала добре. Перші 15 хвилин ми були трохи злякані”.

Чоловіки Роберто Мартінеса є другими в ранньому заліку групи Е позаду Чехії, яка обіграла Естонію з рахунком 6: 2 на нейтральному грунті в Польщі, півзахисник “Вест Хема” Томас Сочик відзначився хет-триком.

Португалія, яка захистила титул на Євро-2020 пізніше цього року, зазнала труднощів у своєму першому матчі групи А проти Азербайджану в Турині.

Але автоголу Максима Медведєва за дев’ять хвилин до кінця першого тайму було цілком достатньо, хоча Кріштіану Роналду забив 102 міжнародні голи і не зумів зменшити різницю від рекорду іранця Алі Даея в 109 голів.

“Гра була під контролем. Нам потрібно було вдосконалити останні штрихи, але в підсумку ми перемогли – з автоголом, але, можливо, ми заслужили забити більше”, – сказав тренер Португалії Фернандо Сантос, вигравши 50-й тренер команди з 80-ти. Іграшки.

READ  Короткометражні фільми за підписом Поля Мескаля серед предметів аукціону на допомогу кінематографістам України

Суперники групової команди Португалії Сербія боролися за перемогу над Ірландією з рахунком 3: 2, а Олександр Митрович вийшов із лави запасних у другому таймі.

– Права людини на полі та поза ним –

Норвезькі зірки Ерлінг Браут Хааланд та Мартін Одегард носили сорочки з гаслом “ Права людини на полі та поза ним ”, щоб підтримати робітників-мігрантів у будівництві стадіонів Кубка світу в Катарі до фіналу 2022 року.

Хааланд, капітан Одегаарду, а також його товариші по команді носили сорочки, коли прозвучав державний гімн до їхньої перемоги в Гібралтарі 3: 0.

Скандинави випереджають Туреччину в групі F.

В іншому, Росія, яка вийшла до чвертьфіналу 2018 року на своєму полі, похитнулася з перемогою 3: 1 над Мальтою.

Також у групі H Хорватія програла з раннім голом Сенді Ловріч Словенії.

About the Author: Sapphire Robinson

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".