Нідерланди вийшли на ЧС, Туреччина та Україна в матчах плей-офф

2
Спорт
Туреччина, Україна, Нідерланди, ЧС-2022, Катар
безкоштовно

Нідерланди автоматично посіли останнє місце в кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року, оскільки пізні голи Стівена Бергвійна та Мемфіса Депая забезпечили перемогу Норвегії з рахунком 2:0 у вівторок, а Туреччина та Україна вирвали місця в плей-офф.

Збірній Нідерландів з травмованим тренером Луї ван Галом, який спостерігає з трибун у Роттердамі, було потрібно лише одне очко, щоб очолити групу G, і пройшла через напружену зустріч, щоб на два очки відставати від Туреччини, яка посідає друге місце, яка випередила Норвегію в плей-офф. . .

Вінгер «Тоттенхема» Бергвійн пробив у верхній кут Арнаута Даньюми за шість хвилин до кінця матчу на Де Коепа.

Згодом Депай забив дві хвилини додаткового часу, зробивши пас від Бергвійна, щоб забезпечити повернення Нідерландів на турнір після пропуску з Росією в 2018 році.

Перемога була зіграна за зачиненими дверима після часткового відновлення минулого тижня через збільшення випадків Covid-19.

Капітан помаранчевої команди Віргіл ван Дейк сказав NOS: “Звичайно, є багато речей, які можна покращити, але результат був найважливішим. Ми їдемо в Катар”.

“Мені було дуже шкода, тому що тренер національної команди був там здалеку, а вболівальників взагалі не було. Ми добре відсвяткуємо всередині (на стадіоні). Я не можу дочекатися чемпіонату світу”.

У Подгориці чорногорський нападник Фатос Бакірадж відкрив рахунок лише через чотири хвилини, що поставило Туреччину під загрозу втратити друге місце.

READ  Фінанси: Допомога Україні – це «самозбереження» | Новини, спорт, робота

Гості відповіли на 22-й хвилині, коли нападник «Галата» Керем Актуркоглу завершив акробатичний фініш на задній штанзі, перш ніж молодий гравець «Фейєнорда» Оркун Кокью додав другий гол і перемогу з рахунком 2-1.

«У плей-офф є сильні суперники», – сказав турець Абдулкадір Амор після того, як асист зрівняв рахунок Актокоглу.

“Ми хочемо провести там найкращий бій і поїхати на чемпіонат світу. Я дуже щасливий і пишаюся цією футболкою, роблю все, що можу”.

Колодязь «Нерви»

Нідерланди приєдналися до Бельгії, Англії, Німеччини, Данії, Франції, Хорватії, Швейцарії, Іспанії та Сербії, щоб вийти безпосередньо з Європи.

У матчах плей-офф Туреччина виступає поряд із чемпіонами Європи 2020 року Італією, Португалією, Шотландією, Росією, Швецією, Польщею, Уельсом, Північною Македонією, Україною, Чехією та Австрією, а жеребкування матчів відбудеться 26 листопада.

З іншого боку, у групі E Уельс забезпечив собі домашню гру в плей-офф після нічиї 1-1 у Кардіффі проти Бельгії, капітан Гарет Бейл не отримав травми.

«Дуже важливо здобути нічию вдома – подивіться на команди, які посіли друге місце, як-от Португалія та Італія – це було трохи напружено!» Про це Sky Sports повідомив найкращий бомбардир Уельсу Кіфер Мур.

«Але в такі ночі я б підтримав нас, щоб битися з ким завгодно».

У групі D Фінляндія пропустила плей-оф, оскільки Карім Бензема та Кіліан Мбаппе забили гол у перемозі Франції з рахунком 2:0 у Гельсінкі.

Пара стала першими гравцями з Франції, які забили в чотирьох послідовних матчах Ліги 1 після Давида Трезеге в 2003 році.

Україна посіла перше місце, обігравши Боснію та Герцеговіну з таким же рахунком, завдяки зусиллям Олександра Зінченка та Артема Довбека у другому таймі в Зеніці.

READ  Бостонський марафон заборонив бігати з Росії та Білорусі за два тижні до забігу