Немає сюрпризів, оскільки європейська команда гарантовано виграє кваліфікацію чемпіонату світу

Збірна Європи забезпечила свої кваліфікаційні перемоги на чемпіонаті світу, оскільки Франція зафіксувала свою першу перемогу в групі D, обігравши Казахстан в Астані з рахунком 2: 0.

Чемпіон світу Франція, який у минулу середу зрівнявся з Україною в Парижі 1: 1, забив голи першого тайму голами Усмана Дембеле та Сержа Малі головою.

Нападник “Манчестер Юнайтед” Ентоні Марціал відмовився від лікування після травми у другому таймі, а Кайліан Мбаппе спостерігав за виконанням пенальті на 75-й хвилині.

Англія, Іспанія, Німеччина та Італія здобули перемоги, щоб контролювати свої групи, тоді як матч групи С Швейцарії проти Литви у Санкт-Галлені затримався на 15 хвилин після заміни одного з двох воротарів.

Xherdan Shaqiri забив єдиний гол у матчі на другій хвилині, але не раніше, ніж було встановлено запасну рамку воріт після того, як один зі стовпів початкового кадру не впав досить далеко в землю.

Гаррі Кейн завершив свої міжнародні голи посухою, коли Англія перемогла Албанію з рахунком 2: 0 у Тирані, перевищивши групу А.

Кейн забив свій перший гол за Англію з листопада 2019 року з подачі Люка Шоу незадовго до тайму, а пізніше зробив Мейсона Маута вражаючим фінішем через годину.

Мейсон Маунт святкує зі своїми товаришами по команді з Англії після реєстрації в Тирані (Флоріан Абазаг / Пенсільванія)

Кейн вдарив дном поперечини пострілом перед перервою, а спроба Філа Фодена перейшла на штангу на початку другого тайму.

Гол відкладеного часу Дані Олмо вирвав Іспанію з рахунком 2: 1 над суперником групи В Грузією в Тбілісі.

Олмо забив гол на другій хвилині додаткового часу після того, як Ферран Торрес скасував стартову гру Хвіші Кварацхелії в першому таймі на користь Грузії на початку другого тайму.

READ  Професор Мічиганського університету знайомить дітей біженців з футболом в Україні

Іспанія має чотири очки з перших двох ігор у кваліфікації, після своєї нічиєї 1: 1 у Греції.

Данія здобула поспіль перемоги у групі F, розгромивши Молдову з рахунком 8: 0 у Хернінгу.

Датчани, які в четвер виграли в Ізраїлі з рахунком 2: 0, у першому таймі повели з рахунком 5: 0 завдяки пенальті Каспера Дульберга, голам Мікеля Дамсгарда та голам Єнса Стрейгера Ларсена та Матіаса Йенсена.

На початку другого тайму Дюльберг забив свій шостий гол за Данію, тоді як Роберт Сков зробив рахунок 7: 0, а Маркус Інгварцен завершив рекордну перемогу данців у кваліфікації Чемпіонату світу на заключній стадії.

Вірменія виграла в Єревані 2: 0 над Ісландією, щоб забезпечити дві послідовні перемоги групи F. Голи Тіграна Парсгяна та Хорена Піраміана у другій половині поєдинку зробили шість очок із двох матчів для Вірменії, яка в четвер виграла в Ліхтенштейні з рахунком 1: 0. .

Серж Гнабрі забив єдиний гол за Німеччину в матчі групи J проти Румунії в Бухаресті, тоді як Андреа Белотті виконував пенальті у першому таймі, а Мануель Локателлі пізно проти Болгарії в Софії, Італія, на вершині групи C.

Людвіг Августінсон та Олександр Ісаак вивели Швецію з рахунком 2: 0 в кінці першого тайму в Косово, перш ніж Сепп Ларссон забезпечив пенальті для лідерів групи 2 перемогою 3: 0 у Приштині.

Косовський гравець Бернард Беріша вилучений з-за порушення другої жовтої картки в овертаймі.

READ  Що ви знаєте про те, що Великобританія приймає пісенний конкурс Євробачення для України | Новини, спорт, робота

Гол другого тайму Райана Фрейзера врятував Шотландію внічию 1: 1 проти їхніх суперників групи F Ізраїлю, які просунулись у другому таймі далекобічним ударом на роль Переца.

Роберт Левандовскі двічі забив Польщі до того, як останній гол Кароле Свідерський призвів до домашньої перемоги Андорри з рахунком 3: 0, а Угорщина виграла такий же рахунок у Сан-Марино. Польща та Угорщина на два очки відстають від Англії в групі А.

Австрія зафіксувала свою першу перемогу у групі F – 3: 0 над Фарерськими островами у Відні, а Україна врятувалась покійним Віталієм Мікуленко, якого відправили в нічию з рахунком 1: 1 з Фінляндією та Північною Македонією, розгромивши невелику групу J Ліхтенштейн 5: 0 у Скоп’є.