Наомі Осака перемагає Коко Гауфф на Західному та Південному Відкритому

Друга сіянка Японії Наомі Осака поставила 11 тузів, щоб перемогти Коко Гауфф з рахунком 4-6 6-3 6-4 у матчі другого раунду на Відкритому чемпіонаті Західної та Південної Африки в Мейсоні, штат Огайо.

Осака виграла 83,7% перших очок подачі, вигравши за 1 годину 53 хвилини на заході в районі Цинциннаті.

Цього тижня Осака прагне показати сильні результати під час підготовки до майбутнього відкритого чемпіонату США. Останні місяці вона мало грала в теніс і говорила про причини психічного здоров’я, щоб кинути Відкритий чемпіонат Франції та пропустити Уімблдон.

“У мене був дійсно дивний рік”, – сказала Осака після своєї перемоги над Гауфом. “Я думаю, що деякі з вас знають, що зі мною трапилося цього року. Це настільки змінило моє мислення. Навіть якби я програв, я все одно відчував би себе переможцем. У світі так багато речей, що відбуваються … просто встаючи” вранці перемагає ».

17-річний футболіст забив вісім тузів, але зробив дев’ять подвійних помилок. Осака мала три подвійні недоліки.

Далі Осака зустрінеться зі швейцарцем Жилем Тейхманом, який переміг з рахунком 6: 1, 6: 4 над Бернардою Пера.

Перша посіванка Австралії Ешлі Барті також перемогла з перемогою над Великобританією Хізер Уотсон з рахунком 6-4, 7-6 (3).

Барті та Уотсон забили дев’ять тузів, але Барті подолав сім подвійних помилок. Уотсон зробив лише один.

Барті зустрінеться з 14 -м носієм Білорусі Вікторією Азаренкою. Азаренка перемогла Елісон Ріске з рахунком 6-2, 7-5.

В інших матчах четверта посіяна українка Еліна Світоліна та сьома посіяна Б’янка Андреєску вибули з другого раунду.

Німецька Анжеліка Кербер врятувала 12 з 18 своїх брейк-пойнтів, а вона здобула перемогу над Світоліною 7-5, 2-6, 6-4.

READ  Зараз недосяжна справа Руді про Україну є частиною розслідування ФРС проти нього

Далі Кербер зустрічається з Латвією Єленою Остапенко, яка вийшла у лідерство, коли 13 -а сіянка Дженніфер Брейді вийшла на пенсію з травмою коліна. Брейді виграв стартовий сет 7-6 (2), а Остапенко повев 5-4 у другому сеті.

Кароліна Мучова з Чехії легко перемогла Андреєску 6-4 6-2 за 86 хвилин. Мохова виграла 78,4% перших очок за подачу проти 47,1 Андреєску.

Далі вона зустрінеться з переможницею матчу між Шелбі Роджерс і 10 -м носієм, Беліндою Бенчич, зі Швейцарії.

А чешка No11 оцінила Петру Квітову на 10 тузів, тоді як вона за 81 хвилину обіграла росіянку Вероніку Кудретову.

Наступного разу Квітова зустрінеться з переможницею матчу між шостою носієм полькою Ігою Свіатек та туніським Онсом Джабером.

Казахстанка Еліна Рибакіна позбулася 15 -ї насінинки Бельгії Еліз Мертенс. Рибакіна зустрінеться з переможницею матчу між третім носієм Білорусі Аріною Сабаленкою та іспанкою Паулою Падузою. – ЗМІ на рівні домену