Надчуття і гіркий вигляд Луніна. “Реал” був соромний у матчі проти “Алкояно”

У фіналі Кубка Іспанії 1/16 “Реал” різко програв “Кояно”, з рахунком 1: 2. Цей поєдинок став чудовим поєдинком для українських вболівальників, адже вперше наш земляк Андрій Лунін вийшов захищати ворота “Галатікос”.

У першому таймі у воротаря “Реала” не було багато роботи, але в одному епізоді Андре продемонстрував чудову реакцію після удару головою суперника. Однак згодом свисток судді був зафіксований як офсайд.

Що стосується гри, то перед перервою гості мали перевагу, але напруженість біля воріт “Алкояно” мало що зробила. Однак “галактикосам” вдалося забити, як то кажуть, “у роздягальні”. Парашут Марсело закрив з лівого флангу Мілітау точним ударом.

За подібним сценарієм події розгорталися у другій половині. Реал володів великою кількістю м’ячів і виконував повільні атаки, а господарі будинків чекали нагоди врятуватися в контратаці. Гості поводилися щедро, навіть десь зневажливо конкурували. І я за це заплатив. Наприкінці основного часу матчу скромна, але горда команда Алкояно вирішила зрівняти рахунок. Навіс з кута виявився фатальним для гостей. Вініцій зайняв жорстку позицію, і Сольбес не пропустив гол.

Після початку додаткового часу здавалося, що Карім вирішив піти на роботу. Були моменти, але тут, і на жаль для боку Зінедіна Зідана, воротар мав мужність. На жаль для нас, це були не два кольори. Хосе Хуан зробив кілька сейвів, найбільш запам’ятався з них реакція на удар Асенсіо.

У другій 30 хвилині гості були в числовій більшості після другої жовтої картки Рамона Лопеса. Господарі швидко контратакували, і Хуанан здійснив удар Діакіте, випередивши Луніна. Галактикос побіг рятувати день, але хаотичні атаки не принесли їм успіху.

Алкояно домігся історичної перемоги, а історичний дебют Луніна біля воріт “Реала” був справді гірким.