Мугуруса формує півфінальний поєдинок Азаренки на відкритому чемпіонаті Катару

Іспанка Гарбіне Мугуруса перемогла грецьку Марію Саккарі з рахунком 6: 3 6: 1 у четвер, щоб вийти у півфінал Відкритого чемпіонату Катару, де вона зіткнеться з колишньою напарницею Вікторією Азаренкою, великою переможницею номер один і два.

Мугуруса була силою, з якою слід було рахуватися протягом усього часу, тихо чинячи тиск на свого суперника, який не міг впоратися з її силою і точністю за допомогою іспанського биття з чотирма тузами.

У першому сеті вона швидко повела з рахунком 4: 0 і закінчила, не втрачаючи подачу, незважаючи на те, що в останній грі до перемоги їй доводилося долати брейк-бої.

“Я щаслива, і мені було комфортно на полі”, – сказала колишня чемпіонка “Вімблдону” та “Ролан Гаррос” Мугуруса після своєї перемоги.

“Поки що я радий повернутися, щоб спробувати наблизитись все ближче (до фіналу)”.

Азаренка, дворазова переможниця Відкритого чемпіонату Австралії у 2012 та 2013 роках, дійшла до останньої четвірки, перемігши головну насіння України Олену Світоліну 6-2 6-4.

“Кожна гра складна, завжди важка”, – додав Мугуруза, з нетерпінням чекаючи зустрічі з Азаренкою.

У середу Мугуруса збив захисника чемпіона Арену Сабаленку з турніру в марафоні з трьох сетів.

У четвер геніальний бекхенд побачив, що Мугуруса, віце-чемпіон Дохи-2018, зустрічав матч-пойнт протягом 70 хвилин.

Білоруска Азаренка покращилася до української “Світоліної” до 4: 0, вигравши за 85 хвилин, що дозволило їй пройти в півфінал WTA 60 у кар’єрі.

– “Насправді агресивний геймплей” –

Азаренка копала глибоко, долаючи постійні болі в спині та медичну допомогу, щоб звільнити 25 переможців, більш ніж удвічі більше, ніж змогла досягти Світоліна.

В інших чвертьфіналах цього дня дворазова чемпіонка “Вімблдону” Петра Квітова перемогла Аннет Контавіт на три підйоми вгору, обігравши естонку 6-3, 3-6, 6-2.

Друга група погрожувала зірвати імпульс Квітової, оскільки чехи зіткнулися з кількома перервами на подачі.

“Це було якось на американських гірках, – сказала Квітова після перемоги. – З Анетт важко грати в будь-який час”.

“Я дуже радий, що після програшу другого сету, який я, мабуть, зіграв не набагато краще, я почав дуже добре в третьому сеті, і вивчення (що) було важливим було першим перервою в першій половині третього встановити встановити. “

Тепер четверта насіння “Квітова” зустрінеться з американкою Джессікою Бігулою в іншому півфінальному матчі в п’ятницю.

Бігула, яка минулого місяця дійшла до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії минулого місяця, дійшла до півфіналу найвищого рівня в кар’єрі на сьогодні, перемігши другу насінницю Кароліну Плішкову з перемогою 6-3 6-1.

Після своєї перемоги вона сказала, що не відмова від жодного набору кваліфікації є “безумовно фактором зміцнення впевненості”.

“(В) Австралії і тут я граю дуже важко, тоді як минулого року на Відкритому чемпіонаті США я не грала важко”, – сказала вона.

“Насправді я насправді не відчував цього впевнено у своїй грі, але шукав шляхи перемоги. Думаю, тому що я рухаюся набагато краще, що настільки залежав від свого руху та захисту”.