Медальний залік Олімпіади-2024: Україна піднялася на 15 місце

Зображення: Getty Images

Україна піднялася на 15 місце в медальному заліку Олімпійських ігор, завоювавши вісім медалей після серії вражаючих виступів.

джерело: геройспортивна новинна платформа холдингової компанії газети «Укрінська правда»

деталі: Загальний медальний залік Олімпійських ігор 2024 року після 13-го дня змагань (8 серпня) такий: Сполучені Штати залишаються лідером Олімпійських ігор з 30 золотими, 38 срібними та 19 бронзовими медалями; На другому місці Китай з 28 золотими, 25 срібними та 19 бронзовими медалями. Австралія посідає третє місце з 18 золотими, 14 срібними та 13 бронзовими медалями.

Збірна України, представлена ​​140 спортсменами у 23 видах спорту на літній Олімпіаді-2024, повезла додому вісім медалей: фехтування Бронзову медаль здобула Ольга Харлан В індивідуальному фехтуванні на шпагах і Срібну медаль виборов Сергій Куліш У змаганнях зі стрільби з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 метрів.

в Жіноча збірна з фехтування на шаблях здобула перше золото Україниу складі Ольги Харлан, Олени Кравацької, Аліни Комачук та Юлії Бакастової, яка перемогла у фіналі Південну Корею з рахунком 45:42.

У дев’ятий день Олімпійських ігор українські спортсмени здобули три медалі. Ярослава Магушек здобула «золото» у стрибках у висоту, а Ірина Геращенко в цьому ж змаганні здобула «бронзу». Михайло Кохан теж здобув бронзу, але у змаганнях з метання молота.

Гімнаст Ілля Ковтун виборов срібну медаль у змаганнях на брусах 10-го дня. Олександр Хижняк став олімпійським чемпіоном з боксу На дванадцятий день.

Нарешті медальний залік українців у тринадцятий день поповнився двома медалями від греків та римлян: Парвіз Насіпов виборов срібну медаль Бронзову медаль завоювала Чан Беленюк.

READ  Вінєш Фогат виступить у п'яти змаганнях з боротьби перед Олімпійськими іграми

Зараз Україна піднялася на п’ятнадцяте місце в загальному медальному заліку.