Маніка Батра виходить у третій раунд, перемігши українську Бесоцьку

Маніка Патра зберегла надії Індії в змаганнях з настільного тенісу на Олімпіаді в Токіо, коли здобула перемогу над українською Бесоцькою Маргаритою. Індійська гравця витратила 56 хвилин, щоб перемогти свого суперника у семи матчах 4-11, 4-11, 11-7-12-10, 8-11, 11-5, 11-7 після програшу у перших двох матчах.

Олімпіада в Токіо: Манека Батра виходить у наступний раунд

Песоцька Маргарита з самого початку домінувала над Манікою Батрою, адже вона очолила на 7 очок свого суперника з Індії у першому матчі. Батра почала з 2 очками поспіль, перш ніж програла сюжет, давши 5 очок за свою подачу. Песоцька, який завоював шість очок поспіль, знадобився всього п’ять хвилин, щоб виграти першу гру 11-4. Другий матч не змінився, оскільки українка продовжувала домінувати над ракеткою Індії. Вона забрала у Батри шість очок, втративши лише два, щоб у другій грі взяти 11-4.

Патра не реагувала на атаку суперників у перших двох матчах, однак вона зарекомендувала себе в третій партії і була акуратною до шиї на рахунку 4-4, але її невимушені помилки дозволили Безоцькій відкрити два очки розрив, але індіанець боровся за рахунок 6-6. Нарешті, Батра змінила ситуацію, змусивши опонента помилитися, і відкрила розрив у три очки. Нарешті мені вдалося закрити матч 11-7.

У четвертому іннінгу обидва гонщики розпочали з необов’язкових помилок у перших чотирьох очках, щоб зрівняти рахунок 2-2. Однак Батра відкрив розрив у два очки, щоб просунутися з рахунком 6-4. Песоцькій нарешті вдалося скоротити відставання і зрівняти рахунок 7-7, але Патра не стрималася, щоб виграти четвертий матч 12-10.

Оскільки матч був закритий у двох іграх кожен, п’ятий матч розпочався з того, що обидва гравці не дали один дюйм один одному, але Песоцька відкрила відставання в чотири очки, але її помилки допомогли Патрі скоротити відставання лише до одного очка (8-7) . ) в спокої. Після перерви Патра не змогла продовжити свій імпульс, оскільки Песоцька закінчила матч з рахунком 11: 8.

READ  Мегаблагодійний концерт в Україні підтвердив, що деякі з найвідоміших музичних імен підписалися на знакове шоу

У шостій грі Бесоцька повела з рахунком 5: 2, перш ніж Патра попросила деякий час перегрупуватися. Після перерви індіанець міцно повернувся, щоб не тільки зрівняти матч, а й відкрити розрив у чотири очки, перш ніж закрити сет 11-5, щоб змусити матч до вирішальної сьомої партії.

У вирішальному матчі Батра атакувала свого суперника і виграла на три очки, звідти вона ніколи не озиралася і продовжила перемагати в останній грі 11-7, а також у матчі.

About the Author: Sapphire Robinson

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".