“Манчестер Сіті” повертає лідерство рутинною перемогою над “Бернлі”

* Антуан Грізманн забив два рази і поставив два голи, щоб в останні моменти привести “Барселону” до вражаючого повернення перед тим, як після додаткового часу в середу виграти “Гранаду” з рахунком 5: 3, щоб вийти у півфінал Кубка Копа.

Надії Ліверпуля на перемогу в наступному титулі Прем’єр-ліги зазнали важкого удару, коли “Брайтон і Хоув Альбіон” здобули несподівану перемогу на “Енфілді” з рахунком 1: 0 у середу (3 лютого).

* Півзахисник “Лестер Сіті” Джеймс Медісон забив обидва голи в перемозі над “Фулхем” з рахунком 2: 0, а команда Брендана Роджерса тимчасово вийшла на третє місце в Прем’єр-лізі.

У середу гравці “Евертона” Гілфі Сігурдссон і Домінік Калверт-Левін здобули перемогу над “Лідсом” у Прем’єр-лізі з рахунком 2: 1 і утримали свою команду у змаганні за четверте місце після того, як гості зазнали тиску у другому таймі.

Вольфсбург в середу пробився повз “Шальке 04” з рахунком 1: 0, щоб вийти у чвертьфінал Кубка Німеччини, разом із “Лейпцигом”, який розгромив “Бохум” другого класу, 4: 0, дублем Джозефа Поульсена.

* Чемпіон Coppa Italia “Наполі” звів внічию 0: 0 з “Аталантою” в першому матчі півфіналу в середу (3 лютого), оскільки Девід Оспіна виявився вирішальним із двома важливими ударами.

Пари Сен-Жермен оговтався від поразки наприкінці минулого тижня перемогою 3: 0 над нижчим клубом “Нім”, щоб утримати свої позиції проти Лілля, лідерів Ліги 1, у середу.

Колишній чемпіон Відкритого чемпіонату Австралії Стен Вавринка підготувався до свого першого в сезоні турніру “Великого шолома”, перемігши казахстанця Михайла Кокушкіна до фіналу останньої частини “Мюррея Рівер Опен” у Мельбурні.

* Перша та друга сівачки Ash Party та Софія Кенін перемогли серйозні виклики: Марі Бозкова (6-0 4-6 та 6-3) та Джессіка Бігула (5-7, 7-5 та 6-2) відповідно у середу, щоб досягти чвертьфінал. Класичний фінал Yarra Valley у Мельбурні та підготовка до Відкритого чемпіонату Австралії.

READ  Роналду знову рятує Манчестер Юнайтед, коли Баварія та Ювентус виходять у Лігу чемпіонів

* Серена Вільямс продовжила свою вражаючу підготовку до Відкритого чемпіонату Австралії, перемігши Цветану Піронкову в прямих сетах у середу (3 лютого), обігравши болгарку з рахунком 6-1 6-4 за 74 хвилини, щоб вийти у чвертьфінал класики Yara Valley Classic в Мельбурні. .

Даніель Медведєв та Андрій Рубльов виграли свої одиночні матчі проти японців Кі Нісікори (6-2 6-4) та Йошіхіто Нішіоки (6-1 та 6-3) відповідно в середу, щоб допомогти Росії приєднатися до Італії у півфіналі. Командний кубок ATP у Мельбурні.

* Спортивний арбітражний суд (CAS) у середу відхилив апеляцію українки Діани Ястремської, яку тимчасово відсторонили від відповідальності за використання допінгу, через що вона не має права виступати на відкритому чемпіонаті Австралії з тенісного турніру, що розпочнеться наступного тижня.

* Футбольна асоціація заявила в середу, що Англія зіграє з Австрією та Румунією в червні в товариських матчах на рідному майданчику напередодні чемпіонату Європи, перенесеного на минулий рік через пандемію COVID-19. Він відвідає Австрію 2 червня та Румунію 6 червня в місцях, які потрібно підтвердити.

Мамаду Кулібалі пробив вирішальний пенальті, щоб відправити Малі у фінал чемпіонату Африканських націй, вигравши пенальті над сусідньою Гвінеєю в Дуалі, Камерун, в середу.