Контрціль позбавляє Францію перемоги над Україною, а Туреччина шокує Нідерланди

Власники титулів Франція у кваліфікації Чемпіонату світу з футболу розпочали невтішний початок, коли в середу вдома з рахунком 1: 1 Туреччина здобула чудову домашню перемогу над Голландією з рахунком 4: 2 за підтримки тріо Бурака Йільмаза.

Хорватія, яка стала другою в 2018 році, зазнала несподіваної поразки Словенії на виїзді з рахунком 1: 0, тоді як Бельгія продовжила вражаючий відбірковий цикл, повернувшись ззаду, щоб перемогти Уельс 3: 1 вдома.

Ірландія закінчила семигранну посуху, забивши два виїзні голи проти Сербії, але була побита 3: 2, тоді як Чехія перемогла Естонію 6: 2 у найбільшій перемозі тієї ночі, а Португалія обіграла крихітний Азербайджан 1: 0 завдяки автоголу. .

Антуан Грізманн поставив Францію керівником матчу групи D проти України, зрівнявшись з Давідом Трезеге як четвертим бомбардиром своєї країни.

Україна, яка програла Франції з рахунком 7: 1 у матчі чемпіонату Європи УЄФА у жовтні минулого року, у другому таймі зіграла внічию голом Преснелла Кімпембе.

Гості протрималися внічию, незважаючи на постріли у ворота, хоча Кімпембе відмовився від шансу схопити переможця в останню хвилину і виправити свою помилку.

Результат залишив Дідьє Дешана та Україну на одному рівні з Фінляндією та Боснією в групі D після того, як вони зрівняли 2: 2.

“Звичайно, я не можу бути самовдоволеним, – сказав Дешан. – Але давайте будемо чесними після перерви, ми точно їм не загрожували”.

Туреччина не претендувала на Чемпіонат світу, оскільки вона посіла третє місце у випуску 2002 року, але вона чудово розпочала свою спробу дістатись до Катару наступного року, перемігши Нідерланди в групі G завдяки жорстким результатам за 35 років. Старий Йільмаз.

Йілмаз відкрив рахунок на 14-й хвилині розворотним ударом, після чого був виконаний пенальті, в той час як Хакан Калганоглу забив третій гол Туреччини на початку другого тайму, перш ніж швидкі послідовні голи Деві Класена та Лука де Йонга дали Нідерландам надію на повертатися.

Йільмаз категорично закінчив ці надії, виконавши свій хет-трик зі штрафного удару.

“Це була гарна ніч. Я дуже пишаюся”, – сказав нападник, тоді як голландський тренер Франк де Бур описав поразку як “жахливу”.

Бельгія погано стартувала, коли Гаррі Вілсон вивів Веллз на десяту хвилину п’ятого сету, але Кевін Де Брюйн і Торган Азар швидко відповіли, щоб випереджати пенальті Ромелу Лукаку, здобувши 20-ю перемогу в 21 кваліфікації матчі за Роберто Мартінеса. збоку.

Господарі Катару перемагають по-дружньому

Катар обіграв Люксембург з 10: 1 з рахунком 1: 0 у товариському матчі в Угорщині завдяки голу нападаючого Мохамеда Мунтарі в першій грі господарів у 2022 році з набором матчів після включення в гостьову команду до групи А, хоча їх матчі не бути таким. Залежність від кваліфікаційного процесу.

Сербія очолює групу “А” після того, як Олександра Митровича вибили з лави, забивши два голи і завершивши свою перемогу над Ірландією, яка забила перший міжнародний гол за 678 хвилин, а Алан Браун головою попереду, але Душан Влахович зрівняв рахунок незадовго до кінця перша половина.

В іншому місці групи А Португалії потрібен був автогол, щоб перемогти Азербайджан у власному матчі, який проводився в Турині через обмеження щодо коронавірусу.

Сьогодні ввечері шок відбувся в Любляні, оскільки Словенія відсвяткувала перемогу над сусідньою Хорватією з рахунком 1: 0 завдяки перекісному голу Сенді Ловріча.

READ  Новини війни між Росією та Україною: оновлення в реальному часі

Наставник Хорватії Златко Даліч дав відверту оцінку поразці своєї команди, сказавши: “Ми виступили погано і більше не заслуговували”.

Ця історія була опублікована з інформаційного агентства без змін тексту.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".