Команда Ямайки завоювала золото на 110 м з бар’єрами

Токіо Останні Олімпійські ігри в Токіо, які проходять під жорсткими обмеженнями після річної затримки через пандемію коронавірусу:

___

Попередження про медалі

Гензель Бархманн з Ямайки здобув золоту медаль на 110 метрів з бар’єрами на Олімпіаді, обігнавши американця Гранта Холлоуея біля фінішу.

Холлоуей, чемпіон світу, був попереду з дев’ятьма з 10 перешкод, але в останній різко згас. Рукопис обігнав його, щоб додати олімпійське золото до бронзової медалі, яку він завоював на Олімпійських іграх 2012 у Лондоні.

Він виграв рукопис у найкращий час свого сезону – 13,04 секунди.

Холлоуей взяв срібло з результатом 13,09 секунди, тоді як інший ямайський, Рональд Леві, взяв бронзу з результатом 13,10 секунди.

___

Угорщина Шандор Тотка здобув золоту медаль у чоловічому байдарці на 200 метрів, ставши першим гравцем з Великобританії, який виграв чемпіонат з часу його заснування у 2012 році.

Срібло виборола італійка Ріса Манфреді, бронзу – олімпійська чемпіонка Великобританії Ліам Хіт.

оголошення

На початку цього року Тотка обіграв Хіта на чемпіонаті Європи і відійшов від стартової лінії, перш ніж претендувати на перемогу в кінці 0,045-секундного знімка, що відокремлює золото від срібла.

___

Американські чоловіки не змогли пройти до фіналу естафети 4х100 у легкій атлетиці, розширивши довгий ряд невдач у події, якою вони звикли володіти.

Трейвон Бромелл, Фред Керлі, Ронні Бейкер та Кравон Гіллеспі фінішували шостими у другому кваліфікаційному раунді з серією поганих обмінів, що призвело до часу 38,10 секунди.

Це вже десятий раз з 1995 року, коли чоловіки зазнавали невдач у естафеті на чемпіонатах світу чи Олімпійських іграх. Вони були дискваліфіковані через неправильний обмін п’ять років тому в Ріо -де -Жанейро.

READ  Поляк Левандовскі везе символ України на чемпіонат світу

Американські жінки посіли друге місце у кваліфікаційних раундах. У п’ятницю вони змагатимуться за золоту медаль.

___

Організатори Олімпійських ігор у Токіо вибачилися за те, що представили українських спортсменів росіянам на церемонії нагородження медалями технічного плавання.

оголошення

Прес -секретар Токіо Маса Танака заявила, що це була “чисто оперативна помилка”, коли він оголосив свої вибачення на щоденній прес -конференції в Токіо.

Помилка більш чутлива через дипломатичну напруженість між Україною та Росією.

Росія анексувала Кримський регіон України незабаром після Зимових ігор у Сочі 2014 року, і конфлікт між урядовими силами та підтримуваними Росією сепаратистами триває.

Пізно в середу чемпіонки Олімпійського комітету Росії Світлана Ромашина та Світлана Колесніченко перемогли у конкурсі артистичного дуету.

Український дует Марта Відіна та Анастасія Савчук взяли бронзу, але були оголошені на подіумі як представники Китайської Республіки.

___

Австралія зіграє зі США за золоту медаль пляжного волейболу.

Марія Артачо та Таліко Кленсі обіграли Латвію в четвер 23-21, 21-13, щоб зібрати принаймні срібну медаль. За бронзу Латвія зіграє з Латвією Тіною Граудіною та Анастасією Кравчинука проти Швейцарії, яка раніше у півфіналі поступилася американцям.

оголошення

Австралія була олімпійською силою в пляжному волейболі, коли Наталі Кук та Кері Потхерст виграли бронзову медаль в Атланті та золото на Бонді -Біч у Сіднеї.

Але з тих пір вони не вийшли на подіум.

___

“Перша команда” США потрапила до матчу за золоту медаль на Олімпійському турнірі з пляжного волейболу.

Квітень Росс та Алекс Клейнманн у четвер перемогли Швейцарію з рахунком 21-12, 21-11 у парку Шиоказі, щоб вирвати принаймні срібну медаль. Для Росса це буде третя медаль, яка завоювала срібло в Лондоні та бронзу в Ріо -де -Жанейро. Олімпіада Клейнмана вперше.

READ  Україна повідомляє, що село відвойовано, це перший здобуток наступу

Швейцарці Джоанна Гейдріх та Анук Верг Дебре зіграють бронзову медаль проти програвшого у другому півфіналі між Австралією та Латвією.

Американці ніколи не відставали в першій групі. Вони втратили перше очко другого, перш ніж скинути три очки поспіль, щоб вийти вперед, від чого вони ніколи не здавалися.

Він також підтвердив завоювання медалі Сполучених Штатів з пляжного волейболу для сьомої сесії поспіль літніх Ігор. Це кожен з них з тих пір, як цей вид спорту був доданий до програми в Атланті в 1996 році.

оголошення

Лише Бразилія мала такий же успіх. Він був уперше закритий у Токіо, і жодна з його команд не потрапила до півфіналу.

___

Райдер BMX Коннор Філдс був звільнений з міжнародної лікарні Сент-Луки в Токіо в четвер, через п’ять днів після жахливої ​​аварії в півфіналі на Олімпіаді в Токіо, яка спричинила крововилив у мозок та інші травми.

Доктор Джонатан Фінофф, головний лікар Олімпійського комітету США, заявив у своїй заяві, що Філдс зможе повернутися до свого дому в Хендерсоні, штат Невада, для початку реабілітації.

28-річний футболіст вже пройшов кваліфікацію до фіналу минулої п’ятниці на підставі свого першого півфіналу кваліфікації, коли ворота випали у фінал. Пасажири по боках від нього стояли по боках, коли він під час першого повороту важко приземлився. Удар на землю був досить серйозним, але поля також на великій швидкості потрапили ще двома гонщиками.

оголошення

Він залишався нерухомим, поки гонка закінчилася. Потім медичний персонал поспішив приїхати до Філдса, який врешті -решт був завантажений на носилки та доставлений у лікарню каретою швидкої допомоги.

Під час аварії у Філдса відбувся крововилив у мозок, і поки олімпійський нейрохірург перебував у режимі очікування на випадок, якщо потрібна операція, щоб послабити тиск на його мозок, комп’ютерна томографія, зроблена наступного ранку, не виявила додаткових травм.

READ  Кілька країн обіцяють на саміті з питань клімату поступово відмовитися від вугілля | Новини, спорт, робота

Поля також мали зламані ребра та згорнуту легеню від удару.

___

Німець Флоріан Віллбрук додав золоту медаль до своєї бронзи в басейні, вигравши чоловічу гонку на 10 км у Токійській затоці.

Уілбрук на початку змагався за лідерство і більшу частину шляху був на вершині чергового спекотного токійського ранку. Навіть коли гонка починалася о 6:30 ранку за місцевим часом, температура вже склала 81 градус (27,2 градуса Цельсія) з 80 -відсотковою вологістю, що дало відчуття, що вона наблизилася до 90 градусів.

оголошення

Складні умови, здавалося, настали у француза Девіда Обрі, який вийшов із забігу менше двох кіл тому і був перенесений на ношах. Про його стан поки нічого не повідомляється.

Британець Гектор Пардью також не зміг завершити гонку.

Уіллбрук пішов на останньому колі, щоб виграти 25,3 секунди, закінчивши за 1 годину 48 хвилин 33,7 секунди. Він також виграв бронзову медаль на 1500 м вільним стилем в останній день плавання в басейні.

Срібло виграв угорський футболіст Крістоф Расовський з часом 1: 48,59,0, тоді як бронзу взяв італієць Грегоріо Палтріньєрі з часом 1: 49,01,1. Італієць взяв срібло на 800 вільним стилем.

Олімпійський чемпіон Нідерландів з марафону Феррі Вертман зайняв сьоме місце, а американець Йордан Вілліамовскі – десяте.