Кваліфікаційний раунд Кубка світу: Франція, Кваліфікація, Томас Сочик забиває хет-трик | футбольні новини

Франція зрівняла з рахунком 1: 1 з Україною в Парижі у стартовому матчі своєї оборонної кампанії на чемпіонаті світу.

Стартовий матч Антуана Грізмана був скасований голом Бреснелла Кімпембе на 57-й хвилині, і “сині” не змогли забити переможний гол.

Соїк забив перший чеський хет-трик в Естонії

1:43

Основні моменти матчу Естонії проти Чехії у групі А кваліфікації європейського чемпіонату світу з футболу FIFA.

Гравець “Вест Хема” Томас Сочик забив хет-трик як Чеська Республіка Вони штурмували, щоб перемогти 6-2 далі Естонія.

Естонія рано просунулася через Рауно Сабінена, але чехи відповіли на це через шість хвилин, перш ніж повести двома голами Патріка Шика та Антоніна Барака.

Потім Сучек забив три голи між 32 і 48 хвилинами, щоб забезпечити Чехії перевагу в 4 голи. Якоб Янкто забив шостий гол за свою команду до того, як Естонія зменшила перевагу, коли запасний Анрі Аніре забив чотири голи.
Хвилини часу.

Туреччина перемагає Нідерланди у захоплюючому матчі з шістьма голами

Основні моменти матчу Туреччина - Нідерланди

4:32

Основні моменти матчу між Туреччиною та Нідерландами у групі шостої кваліфікації європейського чемпіонату світу з футболу FIFA.

Бурак Йільмаз забив хет-трик як Нідерланди Вони впали до шокової поразки 4: 2 Туреччина У першому матчі своєї кваліфікації до чемпіонату світу 2022.

Відбитий удар Йолмаза вивів Туреччину вперед на 15-й хвилині, а 35-річний нападник забив свій другий гол на 34-й хвилині, перш ніж вдався до хет-трику на 81-й хвилині.

Хакан Калганоглу забив третій гол Туреччини перед тим, як Нідерланди відступили з двома голами через запасних Деві Класена та Луука де Йонга, оскільки Мемфіс Депай не реалізував пенальті у зупинений час.

Бельгія обходить Уельс

У кваліфікації Чемпіонату світу з футболу Бельгія зіткнулася з

3:39

Основні моменти поєдинку Бельгія – Уельс з групи Е

Кевін Де Брюйн також знявся Свердловини Зазнав поразки 3–1 для Бельгія У Лювені.

Гаррі Вілсон приголомшив “червоних дияволів” чудовим голом на 10-й хвилині, але незабаром господарі випередили, коли Де Бруйне вдарив по воротах здалеку, а потім зіграв ключову роль, коли головою Thorgan Hazard вивів їх уперед.

Штрафний удар Ромелу Лукаку зафіксував перемогу на шляху Роберто Мартінеса.

Магія Митровича змушує Ірландію накопичувати більше нещастя

Сербія зустрічається з Ірландією у кваліфікації Чемпіонату світу

3:49

Основні моменти матчу Сербії проти Республіки Ірландія з групи А в європейських відбіркових матчах Чемпіонату світу з футболу.

Нападаючий “Фулхема” Олександр Митрович та колишній форвард “Саутгемптона” Душан Тадіч були одними з найвидатніших гравців. Сербія Помножте Республіка Ірландія 3-2 у Белграді.

Митрович вправно влучив у воротаря двічі, перш ніж пробити головою через секунду.

Алан Браун вивів Ірландію вперед на 18-й хвилині, але Душан Влахович зрівняв рахунок. Далі пішов дубль Митровича, а пізній гол Джеймса Коллінза був просто втіхою для гостей.

2:04

Основні моменти матчу Гібралтар – Норвегія в групі G

в іншому місці, Словенія Відзначила несподівану перемогу з рахунком 1: 0 над віце-другами 2018 року Хорватія. Фінляндія Він зіграв внічию 2-2 с Боснія і Герцеговина З Теему Пуккі двічі на воротах господарів, поки Португалія Я намагався виграти з рахунком 1: 0 Азербайджан, Надано Максимом Медведєвим його автогол у першому таймі.

Президент Азербайджану Максим Медведєв (ліворуч) забив гол під час матчу кваліфікації Чемпіонату світу-2022 до групи А між Португалією та Азербайджаном на стадіоні

2:42

Основні моменти поєдинку Португалії та Азербайджану з групи А в кваліфікації європейського чемпіонату світу з футболу.

Норвегія Він отримав зручну перемогу з рахунком 3: 0 Гора Тарек, Який протримався до 43-ї хвилини, перш ніж остаточно здатися. Взятий в оренду півзахисник “Арсеналу” Мартін Одегард не був показаний у другому таймі після вилучення через травму в перерві.

в іншому місці, Росія Рахунок був 3-1 МальтаІ Чорна гора ударів Латвія 1-2 ф Кіпр І Словаччина Зіграйте негативну нічию.

READ  Українська футбольна команда використовує блокчейн для монетизації суспільства за допомогою жетонів - Ledger Insights