Канадці програли матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з волейболу проти України

Чоловіча збірна Канади з волейболу програла Україні в чотирьох групах у матчі 1/8 фіналу Чемпіонату світу з волейболу 2022 року в Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Україна, посіяна під 7-м номером, вийде до чвертьфіналу, де зіграє з 4-м номером Бразилії, команді Канади, яка програла в неділю в трьох сетах. Посіяна під 13 номером збірна Канади зіграє з рахунком 9-16 із вівторка проти Руанди.

Українці розпочали матч перемогою з рахунком 25-21 у першому сеті, а потім обмінялися перемогами з Канадою з різницею в два очки (25-23, 23-25, 26-24) і здобули гарячу перемогу 3-1.

«Сьогодні ми показали, що заслуговуємо бути у вісімці кращих», – сказав тренер збірної Канади з волейболу Джефф Сміт. «Ми реалізували чіткий план матчу проти команди, яка посідає сьоме місце в світі. Наша мета була показати свій талант, і сьогоднішній матч зробив це.

«Незважаючи на поразку з рахунком 3:1, наша гонитва за успіхом тримала нас у кожному матчі. Ми приїхали сюди, бажаючи потрапити в десятку кращих і плануючи це зробити».

Сміт відзначив Брайса Фостера та Хосе Ребело за їхні навички клатч-подачі для канадської змагальної гри.

На додаток до поразки від Бразилії у грі в більярд, Канада перемогла Польщу та програла Німеччині раніше на турнірі, щоб завершити свою роль у грі з рахунком 1-2.

Жіноча команда Канади, яка займає 6-е місце в рейтингу, посіла друге місце у своїй групі з рекордним рахунком 2-1 і наступного разу зустрінеться з Угорщиною у вівторок у чвертьфіналі.

Усі матчі транслюються в прямому ефірі Ютуб-канал World ParaVolley.