Канадка Кадіша Б’юкенен забила за “Ліон” два голи у перемозі в Лізі чемпіонів

Канадський захисник Кадіша Б’юкенен двічі відзначився у перемозі Ліона з рахунком 5: 0 над “Бенфікою” у групі D Ліги чемпіонів серед жінок.

25-річний гравець з Брамптона, штат Онтаріона, відкрив рахунок кутовим після того, як воротарка Кароліна Віллау спробувала відбити м’яч зі спини товариша по команді Катаріни Амадо. М’яч упав до ніг Б’юкенен і вколов її.

Б’юкенен, який забив чотири голи в 109 іграх за Канаду, забив з іншого кутового на 63 -й хвилині – і піднявся високо, щоб забити головою вниз.

Його канадська товаришка по команді Хлоя Лакас почала передувати «Бенфіці».

Дивитися | Дубль Б’юкенена допомагає Ліону обіграти “Бенфіку”:

Канада Кадіша Бьюкенен забиває два голи за “Ліон”

Брамптон, Онтаріо; , Кадіша Б’юкенен двічі забила у четвер у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА у групі D, коли Ліон здолав “Бенфіку” з рахунком 5: 0 у французькому Дессенс-Шарпіот. 2:05

У середу канадський форвард Йордан Хетіма забив 17 м’ячів за 17 хвилин, щоб привести Пари Сен-Жермен до перемоги над українським Харковом з рахунком 5: 0 у матчі другої групи.

Канадські товариші по команді Ешлі Лоуренс і Стефані Лапп також стартували в “Пари Сен-Жермен”.

Також у середу канадський півзахисник Джессі Флемінг увійшов на 66-й хвилині та брав участь у перемозі Пернелла Хардера на 69-й хвилині у перемозі Челсі з рахунком 2: 1 над Ювентусом у матчі групи А.

“Слухайте, схоже, наші гравці горять”, – сказав тренер Канади Бев Прістман. “Я думаю що [Olympic] Напевно, золота медаль допомогла упевненості “.

Дивитися | Хеттрік Huitema піднімає ПСЖ на WFC Харків:

Канадський нападник Хайтема забив хет-трик у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА

20-річний Джордин Хуітема з Чилівака, Британська Колумбія, забив три голи за 17 хвилин, щоб допомогти “Пари Сен-Жермену” перемогти Харківський чемпіонат України з футболу (5: 0) у матчі групи жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. 2:49

READ  Внаслідок ракетного обстрілу російською школою школи в Україні загинули двоє людей, зокрема вчитель