Канадець Джордан Хетема забив хет-трик для “Парі Сен-Жермен”

Канадський форвард Йордан Хетіма забив три голи за 17 хвилин у середу, щоб допомогти “Пари Сен-Жермен” здолати український “Харків” з рахунком 5: 0 у груповому матчі жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

20-річний гравець з Чилівака, Британська Колумбія, на 25-й хвилині забив з вузького кута, щоб відкрити рахунок. Вона забила 2-0 після семи хвилин, відбивши м’яч від поперечини. Її третій гол забив на 42 -й хвилині після передачі від співвітчизниці з Канади Ешлі Лоуренс.

Полька Поліна Додік забила 4-0 на 59-й хвилині на стадіоні “Ян Бойн” ударом головою з кутового, який влучив у захисника. Хетіма мало не забила свій четвертий гол на 80 -й хвилині, але її кучерявий удар потрапив у ворота. Півзахисник Франції Леа Хеліфі на 88-й хвилині забив 5-0.

Канадка No1 Стефані Лапп провела матч проти “Парі Сен-Жермен”. Трафік був одностороннім, оскільки чемпіони Франції переграли гостей 42-2 (16-1 при ударах у ворота) і мали 14-0 на кутових і 69 % володіння.

Дивитися | Хеттрік Huitema піднімає ПСЖ на WFC Харків:

Канадський нападник Хайтема забив хет-трик у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА

20-річний Джордин Хуітема з Чилівака, Британська Колумбія, забив три голи за 17 хвилин, щоб допомогти “Пари Сен-Жермену” перемогти Харківський чемпіонат України з футболу (5: 0) у матчі групи жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. 2:49

“Парі Сен-Жермен” очолює групу В (3: 0), випередивши “Реал”, ісландський “Предаблік” та “Харків”.

Хетіма забив 13 м’ячів і одну передачу в 41 матчі за Канаду.

Канадський півзахисник Джессі Флемінг зайшов на 66-й хвилині та брав участь у перемозі Пернелла Хардера на 69-й хвилині, коли Челсі здобув перемогу над Ювентусом з рахунком 2: 1 у матчі групи А пізніше в середу.

READ  "Ньюкасл Юнайтед": Власники ведуть переговори з колишнім тренером "Роми" Пауло Фонсекою

У четвер канадська пара могла зустрітися в групі D з Ліоном (Кадіша Б’юкенен), який приймає “Бенфіку” (Хлоя Лакас).