Золотік з Ларго виграє золото жіночого тхеквондо на Олімпійських іграх

Анастасія Золотек, родом з Ларго, виграла першу золоту медаль США в олімпійському тхеквондо серед жінок, перемігши росіянку Тетяну Меніну з рахунком 25-17, яка виграла титул у напівлегкій вазі в неділю.

18-річна Золотич видавала первинний вереск, надягаючи шолом перед кожним раундом. З раннього дитинства вона говорила друзям та родині, що збирається стати олімпійською чемпіонкою і що їй потрібна лише одна поїздка на ігри, щоб це сталося.

Золотек і Меніна забили в першому раунді, забивши високі голи, а в другому тактично, але Золотек перевершив свого російського суперника в третьому раунді двома очковими фізичними ударами після того, як в останньому раунді взяв одноочкове лідерство.

Золотек був лише четвертим американцем, який дійшов до олімпійського фіналу тхеквондо, і лише другим. Стівен Лопес виграв єдині два попередні олімпійські золота для збірної США з тхеквондо.

Щодо чоловіків, Улугбек Рашитов драматично виграв свою першу золоту медаль в тхеквондо в Узбекистані, перемігши британця Бредлі Сіндена.

19-річний Рашитов здійснив чотирибальний фізичний удар протягом останніх 15 секунд, щоб перетворити дефіцит у два очки на два очки і утримати напівважку вагу для перемоги 34-29 і взяти перший в історії Узбекистан. Медаль з тхеквондо.

Рачітов відносно недосвідчений на світовій арені, але його успіх відображає основні успіхи Узбекистану в бойових видах спорту, включаючи вражаючі результати збірної Узбекиста з боксу в Ріо-де-Жанейро.

Сінден не змогла стати першим британцем, який виграв золоту олімпійську медаль у тхеквондо, популярному місцевому спорті з вражаючим списком жіночих чемпіонів світу. Двократна олімпійська чемпіонка Джейд Джонс зазнала невдачі у спробі виграти третє поспіль золото на початку неділі, вражаючи програшем Кімії Алізаде з олімпійської збірної біженців.

В інших подіях:

Паркан

Лі Кіфер виграв третю золоту медаль США на Олімпійських іграх у Токіо, перемігши захисницю чемпіонки Росії Інну Дериглазову з Росії 15-13 у фіналі серед жінок.

Кіфер – чотириразовий чемпіон NCAA у Нотр-Дамі. Вона зайняла п’яте місце на Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року та 10-те на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Вона є золотою олімпійською медаллю збірної США з фехтування. Марієль Загонес виграла меч на Олімпіадах 2004 та 2008 років.

Роман Кеннон виграв першу золоту медаль Франції на Олімпійських іграх у Токіо, перемігши угорця Гергелі Сіклусі з рахунком 15: 10 у чоловічому фіналі.

Канноне вивів 14-9 після двох сеансів у першому-15 поєдинку і швидко закінчив у третьому. 24-річний Каноні народився у Франції, але виріс у США та навчався в Університеті Святого Серця. Він повернувся до Франції у 2016 році, щоб збільшити свої шанси на кваліфікацію до Олімпійських ігор у Токіо.

Українець Ігор Різлін здобув бронзу перемогою 15-12 над італійцем Андреа Сантареллі.

Важка атлетика

Чень Ліцзюнь підтримав ідеальний рекорд важкої атлетики Китаю, вигравши чоловіків у ваговій категорії до 67 кг на Олімпійських іграх у Токіо.

Чен підняв 187 кілограмів ривком на загальну вагу 332 кілограми, щоб перемогти колумбійця Луїса Хав’єра Мокейру на один кілограм. Чен мав можливість або виграти золоту медаль, або закінчити подіум після набору ваги, щоб перемогти Москеру.

Китай виграв усі три золоті медалі з важкої атлетики на даний момент у Токіо. Перемога Чена настає після п’яти років судом, які витіснили його з змагань на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Італієць Мірко Зані підняв 322 кг, щоб виграти бронзову медаль.

READ  Президент Федерації футболу Швеції йде у відставку через спортивну політику між Росією та Україною