Звіт WTA: Ешлі Барті лідирує в Штутгарті

ТЕНІС – WTA 500 – Відкритий Штутгарт – Порше Арена, Штутгарт, Німеччина – 23 квітня 2021 року австралійка Ешлі Барті відповідає під час матчу чвертьфіналу проти Кароліни Плішкової Бол Чехія через Reuters / Marijan Murat

Перша та друга сівачки, австралійка Ешлі Барті та румунка Симона Халеп, у п’ятницю здобули дві перемоги у чвертьфіналі та перемістилися у півфінал чемпіонату Porsche з тенісу у німецькому Штутгарті.

До них приєдналася українська, четверта насіння “Світоліна”, щоб обігнати сьомого насіння Петру Квітову з Чехії 6-7 (4), 7-5, 6-2.

Світоліні для перемоги потрібно було 2 години 37 хвилин, врятувавши 13 з 16 очок для перерви (81,3 відсотка).

5-а “білерка” “Арена Сабаленка” зустрінеться з “Халеп” після перемоги у трисерійному марафоні за 2 години 28 хвилин 7-5 4-6 6-1 над Естонією Аннет Контавіт.

Російська Халеп пропустила Катерину Александрову 6-1, 6-4, врятувавши вісім з 10 брейк-пойнтів, вигравши 70 відсотків у своїй першій подачі.

Барті намагався обігнати Кароліну Пліскову, вигравши з рахунком 2-6, 6-1, 7-5. Пліскова була ідеальна на точках зупинки, але мала всього три такі шанси за весь матч.

У вирішальному третьому сеті подачею Пліскової Партей виграв 13 з 18 очок за другий сервіс, тоді як Плісковій вдалося виграти лише п’ять з 15 очок з другого сервісу Партії.

TEB BNP Paribas Чемпіонат з тенісу, Стамбул

Бельгійка номер один Елізе Мертенс перемогла не висіяну чешку Катріну Сенякову 6-4 6-4, щоб вийти у півфінал, де вона зустрінеться з третьою насінницею Росією Веронікою Кодерметовою.

Кадерматова перемогла румунку Анну Богдан 2-6, 6-3, 6-3.

В інших півфіналах представлена ​​пара гравців без рейтингу.

READ  17 -річна Кейсі Кауфолд завоювала срібло в стрільбі, найкращі американки за останні 42 роки - OlympicTalk

Українка Марта Костюк обіграла хорватку Анну Коньо з рахунком 7-5 4-6 6-3, тоді як румунка Сорана Кірстія повела в рахунку після перемоги в першому сеті 6-4 над француженкою Фіоною Веро, якій довелося піти на пенсію.