Екс-мічиганський борець Адам Кун не зміг пройти кваліфікацію на Олімпійські ігри 2021 року

Минулого місяця Адам Кун виграв місце в греко-римській олімпійсько-американській збірній з боротьби, але на жаль для нього, цього літа він не буде брати участь у змаганнях у Токіо.

Кун, триразовий всеамериканський переможець NCAA в штаті Мічиган, не зміг пройти кваліфікацію на Олімпійські ігри 2021 року в рамках суботніх Олімпійських відборів у Софії, Болгарія, останнього шансу на відбірковий турнір до літніх Олімпійських ігор у Токіо.

26-річний юнак вийшов у чвертьфінал грецьких змагань із вагою 130 кілограмів (285 фунтів), але програв українцю Миколі Кучмею з рахунком 6-3. Лише фіналісти пройшли кваліфікацію на Олімпійські ігри, які повинні розпочатися 23 липня.

У найближчі місяці Адам Кун з Фаулервіля має турніри в Перу та Казахстані, перш ніж він зможе зосередитися на олімпійському році.

відновлення:Борець із Мічигану-Квон ніколи не пробивав своєї мрії стати космонавтом

Хокей на траві:Мічіган обіграв Луїсвілл у вигляді пенальті, одну перемогу над національним чемпіонатом

футбол:Які потреби UM, що виходить із Spring Ball?

Таким чином, Сполучені Штати не матимуть свого представника у змаганнях з греко-гридів у Токіо до 130 кг. Команда США здобула п’ять із шести вільних стилів серед чоловіків, кожна з яких була у вільному стилі серед жінок та чотири з шести у греко-римському стилі.