Динамо-Легія: Помічник Лосеску виділив основні причини поразки киян у першому матчі 2021 року

Повідомляється, що “Легія” обіграла “Динамо” з рахунком 2: 0. Обидва м’ячі перед перервою пролетіли повз киян. Перший матч за “біло-блакитних” відбувся на зборах ОАЕ, а перший виступ – у 2021 році.

“Ми розглядали цей контрольний матч як тренувальний. Хлопці працюють на тлі навантажень, у подвійному режимі тренувань. Було ясно, що їм не вистачає життєвих сил – це нормально. Є робочий процес. Що стосується самої гри, то загалом суперник був перед нами в русі”, Мобільність, вони були свіжішими і краще грали на передачі, і, на жаль, ми робили багато помилок, граючи без м’яча, і разом з цим ми не довели атаку до логічного завершення.

Динамо – Легія – 0: 2 – відео голи та огляд матчів

Сьогодні основна увага приділялася організації матчу в обороні, і часом ми виглядали добре, але окремі помилки та порушення принципів гри, про які говорив тренер, призвели до того, що ми пропустили два голи. Думаю, ми забили за правилами, але арбітри не забили. У нас були моменти у другому таймі, які ми могли сприймати, і після цього все склалося б інакше. Забитий м’яч, як і пропущений м’яч, одного разу змінює весь рейтинг на майданчику, зокрема, психологічно.

У другому таймі ми виглядали краще, чоловіки більш агресивно працювали з м’ячем і без м’яча, і створювали моменти, але, на жаль, не забили. Мірча Луческу дасть загальний рейтинг після перегляду та аналізу гри. Це перший матч між нами та контролем, тому поки рано робити глобальні результати “. Офіційний веб-сайт Київського клубу.

Наступний матч “Динамо” проведе 21 січня. Суперником буде чемпіон Білорусі – сальгорський “Шахтар”.

READ  Американська стрілецька зброя та боєприпаси направляються в Україну, оскільки Пентагон готує війська для підготовки військових

Динамо-Легія: Лосеску починає рік з поразки – прихід екс-форварда “Шахтаря” не пердеть

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".