Дивіться: фанати “Фенербахче” знущаються над українським “Динамо” київським піснями “Володимир Путін” | футбольні новини

Дивіться: фанати “Фенербахче” знущаються над українським “Динамо” київським піснями “Володимир Путін” |  футбольні новини

Під час небажаного інциденту за участю вболівальників вищого турецького клубу «Фенербахче» було чути, як у середу скандували «Володимир Путін» під час матчу кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА проти київського «Динамо», української футбольної команди. Після того, як господарі пропустили гол, вибухнули вітання, а кияни зрештою виграли змагання з рахунком 2-1. Цей результат також додав надії «Фенербахче» на вихід до етапу чемпіонату континенту.

У матчі відбулася напружена конкуренція з обох сторін, оскільки півзахисник «Фенербахче» Ісмаїл Ючек отримав червону картку за свою поведінку. На 57-й хвилині Віталій Бояльський вивів українців вперед у глухий кут. Однак його святкування не сприйняли домашні вболівальники, які почали хором скандувати ім’я Путіна.

Відео інциденту не зайняло часу, щоб поширитися в соціальних мережах, викликавши негативну реакцію в Інтернеті, засуджуючи вболівальників стамбульської команди та закликаючи УЄФА вжити заходів проти клубу.

Після звичайних 90 хвилин матч завершився з рахунком 1:1, але гол Олександра Караваєва на 114-й хвилині вивів «Фенербахче» з змагань.

УЄФА звернув увагу на цей інцидент і заявив, що «інспектор з етики та дисципліни проведе дисциплінарне розслідування ймовірної неправомірної поведінки вболівальників «Фенербахче» на матчі київського «Динамо», додавши, що більше інформації буде надано пізніше.

Василь Боднар, посол України в Анкарі, написав у Twitter, що засмучений скандуваннями, але подякував тим, хто виступив проти “неадекватної поведінки” вболівальників. “Футбол – це чесна гра, – сказав він. – Вчора київське “Динамо” було сильнішим”.

«Фенербахче» заявив у четвер, що вигуки «деяких» уболівальників не представляють клуб, його позицію чи думку, додавши, що він рішуче виступає проти війни в Україні. У “Фенербахче” заявили, що скандування тривало 20 секунд, викликане “перебільшеним” святкуванням деяких киян після голу.

«Якою б не була причина, ми, як спортивний клуб «Фенербахче», категорично відкидаємо реакцію з частини наших трибун», — заявили в клубі, додавши, що було б несправедливо звинувачувати всіх своїх уболівальників або клуб у вчинку, який «ніколи не представляє». Оцініть нас.”