Де Брюйне блищить перемогою Бельгії над Данією, команди закінчують на честь Еріксена

Замінник Кевін Де Брюйн встановив один гол, і переможець забив, щоб дати Бельгії перемогу над Данією з рахунком 2: 1 у матчі чемпіонату Європи, який відзначився зворушливою даниною Крістіану Еріксену в першому таймі.

Де Брюйн увійшов після закінчення першого тайму у своєму першому появі, оскільки він зламав обличчя у фіналі Ліги чемпіонів і вдарив м’яч, щоб Торган Азар зрівняв рахунок на 55-й хвилині. Потім він забив гол на 71-й хвилині з низького удару з за межами району.

Це була перша гра Данії після краху Еріксена, і господарі стартували в жвавому темпі на жвавій “Паркен Арені”. Джозеф Поульсен лише на другій хвилині пробив низьким ударом у дальню штангу.

Потім гравці обох команд перестали грати через 10 хвилин, коли 25 000 вболівальників піднялися на хвилини бурхливих оплесків на честь Еріксена, який носить сорочку № 10 збірної Данії.

Гравці також долучились до оплесків, як і арбітр Бьорн Куйперс.

Еріксен залишається у сусідній лікарні після зупинки серця у стартовому матчі команди проти Фінляндії.

Перемога дає Бельгії місце в 1/8 фіналу. Данія все ще може просунутися з перемогою над Росією в понеділок, якщо бельгійці обіграють Фінляндію.

Все почалося добре для Данії.

За спонуканням найбільшої натовпу в Данії з тих пір, як уряд пом’якшив обмеження пандемії, господарі продовжували продовжувати хвилю за хвилею після ранньої мети.

Гра відновилася в більш нормальному темпі після честі Еріксена, але Данія все-таки мала більше шансів у першому таймі.

Справа повністю змінилася, коли після перерви увійшов Де Брюйн.

Наставник Данії Каспер Хьольманд заявив, що стратегія команди зберігати спокійного нападника Бельгії Ромелу Лукаку полягає в тому, щоб переконатись, що він не отримав м’яч у першу чергу. Данія в основному досягла успіху до 55-ї хвилини, коли Лукаку кинувся вперед по правому флангу перед тим, як передати Де Брейне. Півзахисник “Манчестер Сіті” обійшов одного із захисників у районі, перш ніж атакувати Азара, який переправив ворота Каспера Шмайхеля.

READ  Коротко про спорт у понеділок | Новини AP

Потім прийшов Еден Азар, брат Торгана, і забив другий гол Де Брейне. Де Брюйн побіг у бік бельгійських вболівальників, але не відзначив гол, кинувшись на заспокійливий рух з поваги до Еріксена.

Мартін Брейтуейт мав найкращі шанси у Данії зрівняти рахунок, але Тібо Куртуа врятував його удар на 75-й хвилині і на 87-й хвилині пробив у поперечину.

Нідерланди перемогли Австрію, щоб виграти групу С

Цього разу Голландія, схоже, не бажала відмовитися від своєї переваги у два голи.

Мемфіс Депей і Дензел Дамфріс забивали в кожному таймі, коли в четвер голландці обіграли Австрію з рахунком 2: 0, щоб вийти у 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Депай на 11-й хвилині відправив низький пенальті у кут, щоб забити свій 27-й гол у 66 міжнародних матчах. Потім Дамфріс забив свій другий гол на турнірі – після пізньої перемоги над Україною – на 67-й хвилині після безкорисливого подання товариша з ПСВ з Ейндговена Доніеля Малліна.

Нідерланди вперше за сім років виступають у великому міжнародному футбольному турнірі і виграли до нокауту із вільною грою.

Австрія, яка не має забороненого нападника Марко Арнаутовича на арені Йохана Кройфа, рідко погрожувала зіграти внічию проти добре організованої голландської оборони під керівництвом Маттія де Лігта після повернення після травми стегна.

Найближчий до Австрії був далекий постріл Давіда Алаби на 82-й хвилині, за весь матч команда вдала лише один удар у ворота.

Арнаутович був усунений на один матч УЄФА за образу обидючого гравця Північної Македонії у стартовому матчі Євро-2020. Цей інцидент призвів до першої перемоги Австрії у великому турнірі за 31 рік та першої в історії перемоги на чемпіонаті Європи.

READ  Франція та Німеччина відновили свій напружений альянс на тлі війни в Україні | Новини, спорт, робота

В іншому матчі групи в четвер Україна в Бухаресті обіграла Північну Македонію з рахунком 2: 1. Перемога Нідерландів призвела до ліквідації Північної Македонії.

Гол Дамфріса, який був порушений з пенальті, ще раз продемонстрував рішення тренера Голландії Франка де Бура відмовитися від традиційної голландської системи з чотирьох захисників, трьох півзахисників і трьох нападників на користь трьох захисників, п’яти півзахисників і двох нападників.

Дамфріс – це захисник, який може бігти праворуч і створювати проблеми в штрафному майданчику суперника.

Голландці також повели з рахунком 2: 0 у своєму першому матчі в неділю, але Україна двічі забила гол, щоб зрівняти рахунок. Того дня Дамфріс забив переможний гол на 85-й хвилині.

Заключний матч групи С Нідерланди зіграють проти Македонії також у понеділок в Амстердамі. Австрія зіткнеться з Україною в Бухаресті.

Україна очолює Македонію з першою перемогою на Євро-2020

Андрій Ярмоленко та Роман Ярмашук знову забили, і цього разу цього було достатньо.

Два нападники забили гол у першій половині в четвер, щоб забезпечити Україні перемогу над Північною Македонією на чемпіонаті Європи з рахунком 2: 1.

Ті самі гравці забили у першій грі команди на Євро-2020 у неділю, але це закінчилося програшем Нідерландів 3: 2.

Ярмоленко забив із близької відстані на 29-й хвилині після того, як Олександр Караваєв пробив з кутового. Тоді Яремчук на 34-й хвилині обстрілював правий фланг, щоб низьким ударом пробити воротаря Столла Дмитрієвського.

Український форвард Роман Ярмакук (ліворуч) забив гол на 34-й хвилині перемоги над Північною Македонією з рахунком 2: 1 у четвер. (Mihai Barbeau / Paul / AFP через Getty Images)

Голи розділили п’ять хвилин. Голландцям вони забили лише чотири хвилини.

Пара також зрівнялася з рекордом, встановленим тренером Андрієм Шевченком за два голи на чемпіонаті Європи. Шевченко здобув перемогу над Швецією з рахунком 2: 1, коли країна приймала Євро-2012, єдина перемога України в континентальному турнірі.

READ  Україна бачить, що партія Путіна переслідує виборців на сепаратистському Донбасі

А Ізджан Альоскі забив єдиний гол для Північної Македонії на 57-й хвилині, коли забив після відскоку після того, як воротар Георгі Бучан врятував пенальті.

Пенальті було призначено після того, як Караваєв збив нападника Північної Македонії Горана Пандева, який прагнув відскоку, після удару Пущана від Олександра Трайковського в ліс.

Пізніше Руслан Малиновський отримав пенальті, який Дмитрієвський врятував з іншого боку. Присуджується за гандбол після вільного удару після огляду відео.

Зараз Україна має три очки в групі С, тоді як Північна Македонія нульова і їй випадає з турніру.

Україна виступає на своєму третьому чемпіонаті Європи і ніколи не вибувала з групового етапу. Команда залишиться в Бухаресті для останньої групової гри проти Австрії, тоді як Північна Македонія вирушить до Амстердаму, щоб зустрітися з Нідерландами.

Аргентинський арбітр Андрес Рапалліні керував матчем на Національній арені за допомогою Хуана Пабло Беллаті та Дієго Бонфи. Вони брали участь у чемпіонаті Європи на тлі обміну з Південноамериканською конфедерацією футболу CONMEBOL.

У п’ятницю матчем “Копа Америка” між Чилі та Болівією буде керувати іспанська суддівська команда.