Гері Невіл очікує сміливих змін у відборі Англії на фінал Євро-2020

Гері Невілл передбачив, що Маркус Рашфорд або Джейдон Санчо виступлять замість Букайо Саки в матчі Англії проти Італії у фіналі Євро-2020.

Сака стартував за Англію у своїй перемозі над Данією у середу з рахунком 2: 1, тоді як ні Рашфорд, ні Санчо не були виведені з лави тренером Гаретом Саутгейтом під час півфіналу Євро-2020.

Однак Невіл говорив про потенційний склад Англії “Sky Sports” перекриваються Він передбачив, що Сака не стартує проти Італії, а хтось із Решфорда чи Санчо замінить його у стартовому складі.

Гері Невіл вважає, що Гарет Саутгейт похитне свою сторону Англії.

“Треба сказати, я думаю, що в неділю ми побачимо Санчо або Решфорда, які грають на одній із широких позицій замість Саки. Я думаю, що нам потрібна швидкість, тому я не думаю, що це буде Фоден чи Гріліш”, – сказав Невілл.

“Нам дуже потрібен такий темп для Гаррі Кейна. З опущеним Кейном і [Giorgio] келіні o [Leanardo] Заходить Бонуччі, щоб спробувати вивести Кейна з тих просторів, якщо вони не приходять, Кейн обертається і може сподіватися на постріл.

“Якщо вони заходять, у вас на цих сторонах Рашфорд або Санчо та Стерлінг, і вони роблять це, Мане робить це з Ліверпулем і Салахом – у мене з цим Решфордом неприємне почуття цього матчу.

READ  Українська Цуренко відкрито розповіла про вихід Індіан-Веллса

“Я не кажу, що він буде грати, це може бути Санчо, але я думаю, що хтось із них може замінити Саку”.

Джейдон Санчо та Маркус Решфорд на Євро-2020.

Поки Санчо не виступав проти Данії, найближчий гравець “Манчестер Юнайтед” зіграв за “Англію” 90 хвилин за перемогу над Україною з рахунком 4: 0 у чвертьфіналі.

Це був другий виступ Санчо на турнірі, після виходу з лави проти Чехії, і хоча хлопець не забив гол, він виглядав небезпечно проти українців.

На Євро-2020 Решфорд провів чотири матчі з Англією, усі з лави запасних, але 23-річний юнак не був використаний у перемозі проти данців.

Хоча зірка “Манчестер Юнайтед”, безсумнівно, талановита, його старт проти Італії був би сміливою зміною темпу від “Саутгейта”, який до цього часу в основному вибирав команди, налаштовані на захист.