Відвідайте Україну – Invictus Games 2023: Україна показує найкращий результат в історії

Збірна України в Дюссельдорфі показала приголомшливий результат на змаганнях і завоювала 34 медалі. Дізнайтеся, хто і в якому виді спорту представляв країну на Invictus Games та які нагороди здобули українці

Замовляйте товари під брендом Visit Ukraine та підтримуйте Україну (доставка по всьому світу)

Він купує

Invictus Games – це турнір, започаткований британським принцом Гаррі в 2014 році. Сьогодні програма змагань включає 10 видів спорту, серед яких легка атлетика, велоспорт, плавання, важка атлетика, веслування, волейбол сидячи, баскетбол, регбі на візках і настільний теніс. Цьогоріч у змаганнях взяли участь близько 600 учасників із 22 країн.

Більше про українських олімпійських чемпіонів, якими захоплюються у всьому світі, читайте тут.

Як проходили змагання Invictus Games?

Україна вперше взяла участь у змаганнях у 2017 році, а цього року країну представляла найбільша команда в історії Invictus Games – 25 учасників. Українська команда складалася з військовослужбовців ЗСУ та волонтерів, а також бійців Нацгвардії, Нацполіції та добровольчих батальйонів.

Українські спортсмени брали участь у дев’яти видах спорту, тобто в усіх видах спорту, крім регбі. Однак деякі учасники регбі виступали у змішаних командах з військовослужбовцями та ветеранами з інших країн.

Звичайно, головна мета Invictus Games – не медалі, а реабілітація поранених бійців, ветеранів і волонтерів. Проте протягом тижня «Ігор нескорених» учасники змагалися за нагороди та найкращі результати в різних видах спорту та категоріях залежно від характеру травм чи травм.

Відвідайте Україну в соціальних мережах: кабель | Youtube | Instagram | Facebook | Twitter | Tik Tok

Таким чином, результат 2023 року став найкращим за всю історію участі України в конкурсі:

– Торонто 2017 – 14 медалей (8 золотих, 2 срібні, 3 бронзові);

– Сідней 2018 – 20 медалей (7 золотих, 10 срібних, 3 бронзові);

– Гаага 2022 – 16 медалей (5 золотих, 5 срібних, 6 бронзових);

– Дюссельдорф-2023 – 34 медалі (12 золотих, 14 срібних, 8 бронзових).

Хто здобув найбільше медалей для України?

Загалом українці піднімалися на п’єдестал у шести видах спорту, а найуспішнішими цього року стали веслування – 11 медалей (4 золоті + 7 срібних), плавання – 9 медалей (3 золоті, 3 срібні, 3 бронзові) та стрільба – 5 медалі (3 золоті, 2 бронзові).

Серед багаторазових медалістів перше місце посів військовослужбовець ЗСУ Назар Вознюк, який завоював під час змагань 6 медалей.

Топ-5 українських спортсменів, які здобули титули на Invictus Games

1. Назар Вознюк – 6 медалей (4 золоті, 2 срібні)

2. Володимир Товкіс – 4 медалі (3 золоті, 1 бронзова)

3. Микола Зарецький – 4 медалі (2 золоті, 2 срібні)

4. Юлія Шевчук – 3 медалі (1 золота, 2 срібла)

5. Максим Зубов – 2 медалі (1 золота та 1 срібна)

Дякуємо збірній України за її силу, мужність і віру в свої сили, силу та силу своєї країни! Здобутий командою результат на змаганнях є найкращим доказом того, що українці були, є і завжди будуть непереможними!

Нагадуємо! Збірна України продовжує боротьбу за вихід у фінальну частину чемпіонату Європи 2024 року. Детальніше про становище збірної України та що потрібно для виходу на чемпіонат Європи читайте в нашій попередній статті.

Вас може зацікавити:

Відвідайте Україну, щоб пожертвувати – зробіть добру справу та вагомий внесок у перемогу України;

Visit Ukraine Legal Advice – комплексний юридичний супровід при в’їзді в Україну;

Відвідайте Ukraine Tours – найбільшу онлайн базу турів Україною на будь-який смак;