Відбірковий турнір чемпіонату Європи: Англія зіграє з Угорщиною у матчі, зіпсованому сутичками між вболівальниками

Відбірковий турнір чемпіонату світу пройшов у вівторок у зоні Європи, коли Угорщина зіграла внічию з Англією на стадіоні “Уемблі”, що стало дивовижним результатом дня. Португалія обіграла Люксембург, а Швеція та Швейцарія здобули перемоги. Данія також виграла і забронювала своє місце в Катарі наступного року. Однак невтішні сцени наприкінці подорожі в Лондоні затьмарили найбільший матч.

Угорщина міцно тримається

Мадяри вийшли вперед через пенальті Роланда Саллая, перш ніж їх стримував гол Джона Стоунса, і в той час, як очікувалося, що «Три леви» збігатимуть звідти і виграють порівняно легко, мадяри утрималися на одному очко. Албанія та Польща все ще мають перевагу у перегонах на чемпіонат світу, але це утримує гравців Марко Россі у двох змаганнях, які залишилися зіграти у групі А. звичайно.

Проблеми з фанатами

Getty Images

На жаль, нічия Англії з Угорщиною потрапила в заголовки з неправильних причин через сутички між вболівальниками у дальньому дивізіоні та відсутність присутніх співробітників служби безпеки. Враховуючи потворні сцени, які зіпсували фінал Євро цього літа та очікували пенальті УЄФА, це була чергова чорна мітка. Також були проблеми під час поразки Албанії з рахунком 1: 0 від Польщі, коли гравці відійшли суддею Кліманом Турпіном після того, як Кароль Свідерський забив єдиний гол у матчі.

Роналду невблаганний

Перемога Португалії з рахунком 5: 0 над Люксембургом стала найзначнішою односторонньою грою дня і побачила черговий хет-трик для Кріштіану Роналду, оскільки гравець “Манчестер Юнайтед” допоміг собі отримати дует з серії пенальті за перші 15 хвилин до завершення роботи за три хвилини пізніше. час. Їх товариш по команді “Юнайтед” Бруно Фернандес та Жоао Баленха до цього додали рахунок у першому сеті, перемогою Сербії з рахунком 3: 1 над Азербайджаном, щоб утримати їх з Душаном Влаховичем двічі.

Шведська буря

Лагуль знаходиться на порозі кваліфікації до Катару, після того, як за 10 хвилин у другому таймі зірвав опір Греції двома голами. Олександр Ісак додав пенальті Емілю Форсбергу, залишивши Грецію на шість очок позаду шведів, залишилося дві гри. Очікується, що наступний раз візит Іспанії до Афін у групі В стане чесними стосунками з необхідністю перемогти надії батьківщини.

датський захват

Датчани-остання команда, яка забронювала своє місце на чемпіонаті світу після того, як гол Йоахіма Мале забезпечив домашню перемогу над Австрією у групі F. Неймовірно, але скандинави зробили все це, не пропустивши жодного гола з середнім показником краще за три. кожен виїзд. В іншому, вузька перемога Шотландії над Фарерськими островами утримує їх на шляху до другого місця.

швейцарський пікнік

Швейцарія також була серед великих переможців у вівторок, здобувши перемогу над Литвою з рахунком 4: 0, щоб зрівняти їх за очками з Італією в групі C. Брілл Емболо забив два голи, щоб відіграти Ренато Штеффен і Маріо Гавранович у ролі Швейцарії.

Північноірландський кошмар

Провівши 1-0 в кінці першого тайму, Північна Ірландія втратила три очки в Болгарії проти пари Тодора Неделєва, чого навіть не вистачило, щоб утримати надії Болгарії, залишившись одна гра і залишившись на шість очок позаду Швейцарії в групі C.

Фінляндія скорочує відставання

Раніше цього дня Теему Пуккі двічі забивав гол, оскільки Фінляндія скоротила відставання від України на одне очко у групі D, здобувши перемогу над Казахстаном з рахунком 2: 0, що означає, що вони можуть обігнати українців, якщо наступного разу зможуть обіграти Боснію та Герцеговину.