Виплатити зірки, як Голландія поставити три останні Грузії

Мемфіс Депей забив гол і встановив ще один у своєму останньому домінуючому показі, коли Нідерланди перемогли Грузію з рахунком 3: 0 у неділю напередодні Євро-2020.

Депей забив два голи нападника “Ліона” в попередньому товариському матчі проти “Шотландії”, щоб врятувати зрівняльний рахунок, і знову відіграв ключову роль через тиждень після стартового матчу турніру, який проводився вдома в Україні.

Перший від Депая вийшов з пенальті через 10 хвилин, а потім чудово пройшов через перший міжнародний гол Воута Вегорста у другому таймі. Пізніше Райан Гравенберх зламав свою качку.

Депей і Вігхур знову очолили 11-й титул Франка де Бура, показавши лише дві зміни у складі команди, яка зіткнулася з Шотландією, натякаючи на його остаточний склад, але Маттій де Лігт був одним із тих, хто поступився скаргою в паху.

Він помилився в захисті, коли Саба Лобжанідзе вийшов уперед за дві хвилини і простим фінішем упустив величезну можливість.

Голландці не витрачали б так багато, коли пробивали подібний прямий шлях через лінію оборони Грузії, Депай реалізував пенальті Дензелу Дамфрісу, якого пропустив Лаша Двалі.

Невдовзі Дамфріс і Дебає знову об’єдналися, але зусилля останнього вдало врятував Дьорді Лурія, точка, яка мала дозволити гостям розіграти, коли Валеріан Гфілія відвернувся.

Лурія знову опинився в кращому варіанті, щоб переграти перевагу Френкі де Йонга, але удар Вігурста з близької відстані просунув кулак через 10 хвилин на другий тайм.

Хоча більш спритні воротарі запобігли вибуху Депая, тиск продовжував посилюватися на воротах Лурії і знову заблокував того самого чоловіка, лише побачивши, як усередині кивнув Гравенберх.

Чудовий Джамбол Гігорі обіграв Мартіна Стекленбурга за п’ять хвилин до кінця, але відскочив від поперечини, щоб забезпечити односторонній кінцевий гол.

READ  Трьох звинувачують у надсиланні електронних пристроїв на понад 7 мільйонів доларів до Росії для допомоги у війні проти України - NBC10 Філадельфія

що це означає? Статичні речі чоловіків де Бур

Де Бур явно має стабільний склад, що може дати Нідерландам перевагу над деякими суперниками, але їм доведеться перемагати кращі команди з Грузії, щоб стати чемпіонами Європи.

Це був не найпереконливіший показ, хоча вдома могло б бути більше голів, якби не якась відмінна робота Лорії, який заблокував 1,19 гола, використовуючи передбачені голи на цільових даних.

Виплата знову руйнівна

Депай забивав гол кожні 38 хвилин у кваліфікації (шість голів та сім передач за 495 хвилин), найкраще середнє серед 54 гравців із п’яти і більше. Гол і передача за 90 хвилин означали, що він був незначно менш ефективним у неділю.

Оскільки захист виглядає дещо хитким, а Вегорст все ще пробивається на міжнародну арену, кампанія Голландії житиме або помре завдяки виступу Депая.

Невтішний віце Далі

Не дивно, що Дейлі Блайнд був видалений в єдиній зміні Де Бура в першому таймі, замінивши Де Лігта в складі. Він віддав перевагу захиснику “Аякса” перед Натаном Аке, замінником, який його замінив.

Сліпому не вдалося завершити жодної снасті чи перехоплення, оскільки його вдарила швидкість Лобжанідзе. Суперники євро стануть ще потужнішими, якщо Блайнд знову вступить за Де Лігта.