Варвара Грачова не може двічі завершити переможний день

4 вересня 2020 р .; Флашинг Медоуз, Нью -Йорк, США; Росіянка Варвара Грачева б’є форхендом перед хорваткою Петрою Мартич (на фото) п’ятого дня відкритого чемпіонату США 2020 року у Національному тенісному центрі Біллі Джин Кінг USTA. Обов’язковий кредит: Даніель Пархізкаран-США СЬОГОДНЯ Спорт

Росіянка Варвара Грачева зробила один розлад у п’ятницю в Чикаго, але не змогла завершити другу, оскільки дев’ята номінантка Аліса Корнет вийшла у фінал Чікаго жіночого відкритого чемпіонату.

Корнет у півфіналі обіграв Грашеву з рахунком 4-6, 6-1, 6-0, щоб виграти матч з першою насінню України Еліною Світоліною. Світоліна перемогла шведку Ребекку Петерсон з рахунком 6-1, 6-7 (4), 6-3.

Раніше у п’ятницю Грачова завершила чвертьфінальну перемогу з рахунком 6-7 (4), 6-3, 6-4 над восьмою українці Мартою Костюк. Цей матч був перерваний темрявою наприкінці другого сету у ніч на четвер.

Світоліна та Корнет зустрінуться восьмий раз у кар’єрі, а українка веде з рахунком 4-3. Нещодавно вони зустрілися у 1/8 фіналу в Істборні, Англія, у 2019 році, і Корнет виграв прямі сети.

теніс на землі

Друга сіянка Анетт Контавейт з Естонії відстала в обох сетах, але повернулася з перемогою 6-4 6-4 над сьомою носією Сарою Сорібіс Тормо у півфіналі в Клівленді.

Соррібес Тормо забив перший брейк матчу, щоб вийти з рахунком 4-3 у першому сеті, але Контавейт забив наступні три, двічі брейкуючи, щоб виграти сет. Після того, як у другому сеті Соррібес Тормо зірвав свою подачу з рахунком 2: 0, Контавейт зламав правого захисника з рахунком 2: 1, а потім знову переміг в останній грі, щоб завершити матч.

READ  Як Катріна Корней знайшла успіх у всьому світі з найважливішими людьми

Суперницею Контавейта у фіналі стане румунка Ірина Бегу, яка перемогла шосту сіянку поля Маґду Лінет із 7-6 (5), 6-2. Бігот випустив 11 тузів, а Лінетт – жодного.