Боксерська кампанія Анкіта Нарвала розпочалася з перемоги в Чорногорії

Ані |
Оновлено:
18 лютого 2021 15:03 він є

Нью-Делі [India]18 лютого (ANI): Анкіт Нервал, срібний призер юнацького чемпіонату Азії-2019 з боксу (64 кг), стартував у своїй кампанії переконливою перемогою, щоб вийти у чвертьфінал юнацького чемпіонату Адріатичної перлини.
Хар’яна Бой Анкіт, який виграв три поспіль золоті медалі на Іграх у Хело в Індії, продемонстрував свою неабияку атакуючу майстерність і з самого початку розпочав хвилю ударів, щоб здобути рішучу перемогу над “Лазізбатоєвим” в Узбекистані з рахунком 5: 0 і перейти до чвертьфіналу, де він зіткнеться з Україною Ратимиром Турчаніновим.
Індія ніколи не була бездоганною, незважаючи на те, що Міті Сангарембам (56 кг) та Вішал (7 кг) програли чвертьфінальний матч проти українця Дмитра Тодорова та українця Нурція Ісмойлова відповідно.

Пізніше сьогодні ввечері сім індійських боксерів будуть прагнути забезпечити собі подіум, виходячи на ринг для матчів чвертьфіналу. Арундхаті Чоудхурі (69 кг) прагне розпочати свою кампанію з перемоги, коли їй протистоїть фінська Евеліна Таймі, пізно ввечері в четвер.
Серед інших боксерів у чвертьфіналі та медальних змаганнях – Пепірогішана Чано (51 кг) та Фінка (60 кг). Тим часом за бронзову медаль змагатимуться чотири чоловіки-боксери – Арамбам Науба Сінгх (52 кг), Суміт (69 кг), Вішал Гупта (91 кг) та Джуньо (91 кг).
30-е видання юнацького чемпіонату Адріатичної перлини триватиме до 22 лютого. Завдяки сильній конкуренції з десятка країн, включаючи боксерські сили, такі як Росія та Україна, майбутній турнір дасть хорошу можливість молодим індійським боксерам взяти участь у вкрай необхідних матчевих вправах напередодні молодіжного чемпіонату світу з боксу, який відбудеться в Польщі 10 – 24 квітня. (Ані)

READ  Велика Британія імпортувала 140 мільйонів фунтів стерлінгів російської нафти через кілька місяців після вторгнення в Україну - ONS