Бельгія пройшла кваліфікацію, горе через Україну – Портал спортивних новин | Останні спортивні статті

Бельгія пройшла кваліфікацію, горе через Україну – Портал спортивних новин |  Останні спортивні статті
Зліва: Кевін Де Брейне, справа: Артем Довпік Джерело: Євро-2024 ×

Бельгія з мінімальним відривом забезпечила собі друге місце в групі E Євро-2024 після нульової нічиєї з хороброю збірною України. Україна залишила поле сумною, незважаючи на чудову гру проти «червоних дияволів».
Незважаючи на рівну кількість очок з лідером групи Румунією, Україна вилетіла за різницею м’ячів. Бельгія, яка здобула лише одну перемогу над Румунією після шокової поразки у стартовому матчі від Словаччини, тепер зіграє з Францією в 1/8 фіналу.

Несподіваний крок українського тренера Сергія Реброва відправив Олександра Зінченка на лаву запасних, незважаючи на те, що він вийшов на заміну в другому таймі. Їм також довелося адаптуватися без зірки «Челсі» Михайла Модріча, який отримав пізню травму, можливо, під час спортивної сесії чи розминки.

Бельгія в унікальних синьо-коричневих футболках, натхненних відомими коміксами Тінтіна, розпочала потужно, кілька разів атакуючи українську половину. Кевін Де Брюйне домінував у півзахисті, а Джеремі Доку потужно пробігав і небезпечно пробивав лівий фланг. Проте справді рішучу українську оборону їм було важко зламати.

Єдиним моментом у першому таймі для Бельгії став штрафний удар. Де Брюйне ударом здивував українського голкіпера Анатолія Трубіна, але він пройшов повз ворота. Україна також показала перспективу з кількома контратаками, але не змогла перетворити їх на голи.

У другому таймі Трубін відбив потужний удар Карраско, а відскок дістався Доку. Удар юного форварда з-за меж штрафного майданчика був заблокований захисником суперника, внаслідок чого був поданий кутовий. Так само Малиновський загрожував українцю токсичним ударом з кутового, який ледь не зіткнувся з голкіпером бельгійців Кастельсом, який зумів відбити.

На останніх моментах Україна мало не зробила перешкоду. Маліновський зробив гучний удар здалеку, але Ян Вертонген сміливо кинувся на шлях, щоб заблокувати удар і зберегти нічию.

READ  Україні потрібна потужна наступальна зброя, без якої війна триватиме

Ромелу Лукаку, бельгійський нападник, який уже забив три голи, відхилені VAR на цьому турнірі, знову втратив кілька шансів, продовжуючи пошуки свого першого голу в змаганнях.