«Барселона» лідирує «Динамо» і підвищує свої шанси в Лізі чемпіонів

Київ, Україна (AFP) – Маючи тимчасовий тренер і закінчивши травми, Барселона здобула вирішальну перемогу над київським Динамо, щоб збільшити свої шанси на вихід у Лігу чемпіонів.

Ансу Фаті забив переможний гол у другому таймі, коли “Барселона” обіграла “Динамо” з рахунком 1:0 в Україні у вівторок і поставила себе в хорошу позицію для виходу в плей-офф чемпіонату Європи.

Фаті забив один потужний удар із пенальті, щоб каталонський клуб здобув другу поспіль перемогу над Динамо після того, як розпочав кар’єру з поразок поспіль.

“Ми продовжимо боротися”, – сказав 19-річний футболіст, який провів свій 50-й матч за “Барселону”. «Тепер ми покладаємось лише на себе і збираємося віддати все можливе».

В результаті перемоги Барселона отримала шість очок у групі Е, випереджаючи на два третє місце Бенфіку, яка програла мюнхенській Баварії з рахунком 5-2 в іншому матчі групи. У мюнхенської “Баварії” 12 очок після перемог у всіх матчах наразі, а “Динамо” на останньому місці з одним очком.

Далі Барселона прийматиме Бенфіку, і цієї перемоги вистачить, щоб забезпечити каталонський клуб у наступному раунді. Він програв португальському клубу в Лісабоні з рахунком 3:0 після відкриття, поразивши Баварію на “Камп Ноу” з рахунком 3:0.

«Барселона» щоразу виходила в плей-офф Ліги чемпіонів після вибуття з групового етапу в сезоні 2000/01.

Фаті, який дебютував у Лізі чемпіонів майже рік тому, забив свій третій гол у сезоні голом на 70-й хвилині.

За кілька хвилин до цього каталонський клуб зазнав пенальті, який був відмінений відеооглядом.

Тимчасовий тренер Сергій Баргуан перебував на лавці запасних, тому що клуб не замінив Рональда Кумана, якого видалили з поля на тлі похмурого початку його першого сезону без Ліонеля Мессі за майже два десятиліття.

READ  "Манчестер Юнайтед" планує перевести 25 мільйонів фунтів стерлінгів нападнику "Бенфіки" Гонсало Рамосу, "Ліверпуль" дивиться на "українського Неймара"

“Барселона” зазнала трьох невдач – програла “Реалу” і “Райо Валєкано” і зіграла внічию з “Алавесом” у Ла Лізі. До цього вони обіграли «Динамо» з рахунком 1:0 на «Камп Ноу» і здобули першу перемогу в Лізі чемпіонів у сезоні.

«Барселона» залишила деяких ключових гравців через травми, зокрема нападника Серхіо Агуеро, захисника Серхіно Деста та ветерана захисника Жерара Піке, який забив переможний гол у ворота «Динамо» на «Камп Ноу». Агуеро не буде грати принаймні на три місяці через проблеми з серцем.

“Голь був для Куна (Агуеро)”, – сказав Фаті. «Ця перемога його».

Півзахисник Френкі де Йонг повернувся до команди “Барселони” після того, як одужав від травми м’язи, яку він отримав під час домашньої поразки від Мадрида.

«Динамо» програло «Барселоні» шість матчів поспіль, у тому числі двічі на груповому етапі минулого сезону.

Динамо вперше з сезону 2016-2017 років автоматично вийшло в груповий етап.

Нападник “Барселони” Усман Дембеле вийшов з лави запасних на 65-й хвилині у своєму першому появі за кілька місяців.

19-річний півзахисник Барселони Ніко Гонсалес розпочав свою першу гру в єврокубках.