Анжеліка Кербер розбила опір Сербка. Винятковий дводенний трилер для американських жінок

Анжеліка Кербер погано розпочала матч з Ніною Стоянові, але уникнула програти сет на “Уїмблдоні” Великого шолома Дві американські тенісистки два дні грали у трилері.

Лукаш Іванек

Анжеліка Кербер

PAP / EPA / NEIL HALL / На фото: Анджеліка Кербер

Анжеліка Кербер (WTA 28) бере участь у “Вімблдоні” в тринадцятий раз. У 2018 році в Лондоні вона виграла свій третій титул Великого шолома (у 2016 році вона виграла Відкритий чемпіонат Австралії та Відкритий чемпіонат США). У вівторок німця повернулася з 0: 3 у першому сеті та перемогла Ніну Стоянович (WTA 86) 6: 4, 6: 3. Протягом 84 хвилин колишня лідерка набрала 20 з 25 очок при своєму першому пасі. Було використано чотири з 12 точок брейку. Наступною претенденткою Кербер стане Сара Соррібес або Анна Конго.

Чемпіон Ролан Гаррос вийшов на змагання. Барбора Крейкова (WTA 17) перемогла Клару Тосун (WTA 93) 6: 3, 6: 2. За 70 хвилин чехи захистили п’ять брейк-пойнтів і забили три брейки. Ви надіслали 20 фінальних влучень за 13 невимушених фолів. Данс має 19 поспіль перемог та 26 фолів.

Медісон Бренгле (WTA 82) була модернізована після приголомшливого дводенного бойовика. Вона програла 3: 6, 3: 5, щоб вести третю гру. У ньому вона знову компенсувала втрати у справі 3: 5. У десятій грі вона захистила чотири однакові м’ячі, щоб остаточно перемогти 3: 6, 7: 5, 10: 8 у землячки Крістіни Макхейл (WTA 97).

Дивіться відео: #dziejesiewspsport: Сексуальна Ліндсі Вонн із новим викликом. “Перший раз без мотузки”

READ  Україна планує показати зимові Олімпійські ігри | Ньюсток, Флорида

Корі Гафф (WTA 23) виграла 7: 5, 6: 4 у Франчески Джонс (WTA 211). За 97 хвилин 17-річна дівчина вистрілила дев’ять тузів і забила 33 з 41 при своєму першому пасі. Вона мала один брейк в обох сетах, і їй не довелося захищати жодних брейк-пойнтів.

ЧемпіонатиВімблдон (Великобританія)
Великого шолома, поля для трави, загальний призовий фонд – 35 мільйонів фунтів стерлінгів
З понеділка по вівторок 28-29 червня

Жінки, одиночний розряд, 1-й тур:

Барбора Крейсікова (чешка 14) Клара Тосун (Данія) 6-3, 6-2.
Корі Гауфф (США, 20 років) обіграв Франческо Джонс (Великобританія, Кубок світу) з рахунком 7: 5, 6: 4
Джессіка Пегула (США, 22 роки) обіграла Кароліну Гарсію (Франція) 6-3, 6-1
Анделіка Кербер (Німеччина, 25) обіграла Ніну Стоянович (Сербія) 6-4, 6-3.
Петра Мартіч (Хорватія, 26) – Варуара Граціва (Росія) 6: 7 (3), 6: 4, 6: 3
Марта Костюк (Україна) обіграла Кікі Бертенс (Нідерланди 17), 6-3, 6-4
Анна Блінкова (Росія) – Тимея Папус (Угорщина) 6-2 6-2
Медісон Прингл (США) – Крістіна Макхейл (США) 3: 6, 7: 5, 10: 8
Андреа Петкович (Німеччина) обіграла Жасмін Паоліні (Італія) з рахунком 6: 4, 6: 3
Єлена Весніна (Росія) – Мартіна Тревізан (Італія) 7: 5, 6: 1
Людмила Самсонова (Росія, Кубок світу) – Кая Канепі (Естонія) 6: 4, 6: 2
Бернарда Пера (США) – Нао Хібіно (Японія) 1: 6, 7: 5 *