Авані Ліхара виграла золото у фіналі на дистанції 10 м серед жінок SH1

Авані Ліхара сьогодні виграє першу золоту медаль Індії на Паралімпійських іграх у Токіо, вигравши 10 -метрову пневматичну гвинтівку SH1.

19-річна дівчина стала першою індійкою, яка завоювала золоту медаль на Паралімпійських іграх. Авані завершив рекорд Паралімпійських ігор і зрівняв світовий рекорд з результатом 249,6 бала.

Киянка Куйпін Чжан виграла срібло з 248,9 балами, а бронзу взяла українка Ірина Четнік.

Авані Ліхара розпочала фінал у дуже хорошому темпі, постійно набираючи понад 10 очок. Лише два її постріли впали до менш ніж 10 на першому етапі змагань, що поставило її на друге місце.

Прем’єр-міністр Нарендра Моді привітав молодого стрільця і ​​написав у твіттері: “Масовий виступ @AvaniLekhara! Вітаю з здобуттям важко заробленої золотої медалі, що стало можливим завдяки вашому невтомному характеру та пристрасті до стрільби. Це справді особливий момент для індійського спорту. Найкращі побажання для ваших майбутніх починань ».

Раніше туз -стрілець займав сьоме місце у кваліфікаційному раунді з загальним рахунком 621,7. Авані добре відновився після повільного початку просування до фіналу фантастичної події.

Вона набрала хороші бали 104,9 та 104,8 у своїй третій та четвертій спробі бути в грі, перш ніж забивати 104,1 у фінальному раунді плей -офф. Індійський стрілок зараз закриє роги у фіналі події шоу.

Індійська настільна тенісистка Бхавіна виграла срібло у неділю, програвши матч за золоту медаль китайці Чжоу Ін з рахунком 3: 0 у жіночому одиночному розряді – категорія 4.

READ  США не пропонують ніяких поступок у відповідь Росії щодо України | Новини, спорт, вакансії

Маючи срібну медаль, Бхавіна стала першою в історії жінкою з настільного тенісу, яка виграла медаль на Паралімпійських іграх в Індії, і другою спортсменкою після президента PCI Діби Малік, якій вдалося досягти цього подвигу.

Діба виграла срібну медаль на Ріо -2016 у м’ячі для жінок.