Авані Лехара стала першою індійкою, яка виграла дві паралімпійські медалі | Новини Паралімпійських ігор у Токіо

ТОКО
19-річна Ліжара, яка брала участь у своїх перших іграх, посіла друге місце у змаганні з результатом 1176, включаючи 51 з балів у приміщенні.

У напруженому фіналі загальна сума Ліхари склала 445,9, що посіла перше місце, випередивши українку Ірину Четнік, яка відпустила свою позицію на медальній позиції з поганим третім пострілом 9,9 у вилученні.

Ліхара стала першою індійкою, яка завоювала золоту медаль на Паралімпійських іграх, зайнявши найвищі титули у змаганні з пневматичної гвинтівки SH1 на 10 м. Це також була перша в Індії стрілецька медаль на Іграх.

“Це був важкий фінал, але я радий, що дістався бронзи, – сказала Ліяра про свій виступ. – Я міг би зробити краще, ніж цей. Це саме те, що фінал робить для тебе”.

“Це чудовий досвід – виграти дві медалі на своїх перших Паралімпійських іграх. Це мої улюблені події. Я багато працював над цими двома протягом кількох місяців. Я дав 100 відсотків в останньому пострілі”.
“Потрібно працювати над багатьма речами, і я, безумовно, наступного разу зроблю це краще, ніж це. Було багато відволікаючих факторів, але я віддала цьому 100 відсотків”, – додала вона, маючи на увазі церемонії, що відбулися після її золотої медалі .

Стрілець із Джайпура, який отримав травми спинного мозку в автомобільній аварії в 2012 році, внаслідок якої вона не могла рухатися, встановила світовий рекорд, що дорівнює в цілому 249,6, що також є новим рекордом на Паралімпійських іграх.

До неї Джогіндер Сінгх Содхі був єдиним індіанцем, який виграв багато медалей в тому ж виданні Ігор, коли взяв одну срібну та дві бронзові медалі на Паралімпійських іграх 1984 року.
Його срібло було залучено у штовханні ядра, тоді як він виграв бронзові медалі у метанні диска та списа.
Кидач списа Девендра Джаджарія – ще один багаторазовий призер Паралімпійських ігор, але всі три його медалі (дві золоті та одна срібна) потрапили у різні видання ігор.
Китайка Чжан Куйпін виграла золото у п’ятничному заході, встановивши новий рекорд Ігор – 457,9, тоді як німецька Наташа Хайлтроп у фіналі взяла срібло з 457,1.

Спортсмени -гвинтівки SH1 страждають від слабкості в ногах, наприклад, ампутації або параплегії. Деякі спортсмени змагаються в сидячому положенні, інші – у стоячому.
Лехара ще не завершена і наступного разу виступить на 50 м змішаній гонці SH1, де також братимуть участь Діпак та Сіддхартха Бабу.
Вона почала знімати за наполяганням батька в 2015 році на тирі в Джайпурі.
Пізніше її батько Правін Ліхара розповів PTI: “Вона була розгнівана за свій стан і не мала бажання ні з ким розмовляти. Для зміни я колись водив її на стрільбище JDA у Джагатпурі, Джайпур, де вона зацікавилася стрільбою”. Виграв золоту медаль у змаганнях з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Молода жінка також була натхненна стрільцем із золотої олімпійської медалі Абінавом Біндрою, прочитавши його автобіографію, яка була подарунком її батька.
Студентка права Ліхара дебютувала за Індію на чемпіонаті світу 2017 року в Аль -Айн, Об’єднані Арабські Емірати.
У змаганнях 3P на 50 метрів з гвинтівки 3 -річного Дипаку не вдалося пройти до фіналу після того, як він зайняв 18 -е місце з результатом 1114.

READ  Мугуруса та Андрееску падають, тоді як насіння падає в першому турі в Парижі