Індійка Баджранг Бунія виграла 65-кілограмову золоту медаль у боротьбі з “Ромою”

Індіанець Баджранг Бунія виграв 65-кілограмову золоту медаль у боротьбі в Римі. | & nbsp Джерело зображення: & nbspІАНІ

Нагороджений борець Байранг Бунія в неділю виграв тут другу поспіль золоту медаль у рейтинговій серії Маттео Баліконі, перемігши монгольського Толгу Тумура Ушера 2-2 за показники у фіналі 65 кг вільним стилем.

Повернувшись до міжнародного кола через рік через пандемію Ковіда, 27-річний Бунія залишився терплячим і продемонстрував свою захисну майстерність, щоб виграти титул, забезпечивши його двома показниками за останні 30 секунд матчу.

Минулого року Бунія виграв золото в цьому змаганні, перемігши у фіналі Джордана Олівера з Америки.

Після того, як спорт повернувся в дію, після пандемії Ковіда, Бунія взяв участь у заході на запрошення та виставкові матчі в США.

Американський борець Хар’яни Джозеф Крістофер зазнав поразки в півфіналі з перевагою 6-3, тоді як його жертвою в чвертьфіналі став турецький Слім Козан, який переміг його з рахунком 7: 0.

Раніше в неділю Рохіт програв бронзову медаль, програвши турецькому Хамза Алаці з рахунком 10-12.

У неділю індійський борець Фінч Фогат виграв своє друге золото за два тижні, взявши тут титул до 53 кг.

26-річний фініш обіграв канадку Діану Вікер з рахунком 4: 0, вигравши золоту медаль, не втративши очка протягом усього турніру.

Це вже друга золота медаль для чемпіона Азійських ігор за два тижні, попередньо вигравши титул до 53 кг на видатних чемпіонатах України з боротьби та тренерів у Києві, Україна. Турнір, який відбувся в Києві, став першим за рік Фінчем.