Євро 2022: Північна Ірландія увійшла в історію, перемігши Україну, щоб вийти у фінал

Північна Ірландія увійшла в історію, перемігши Україну на Сівью, щоб вийти у фінал Кубка Європи 2022 року в Англії.

Маріса Каллахан та Надін Колдуелл забили двічі, щоб забезпечити Кені Келлз перемогу вночі 2: 0 та загальну перемогу 4: 1 у першому матчі.

Капітан Каллаган забив свій гол на 55-й хвилині, а Колдвелл забив гол у компенсований час, щоб забезпечити перемогу над Україною, яка вислала Натію Панцулая.

Фінал Кубку європейських націй 2022 року стане першим великим турніром у Північній Ірландії.

Це кульмінація 17-річної подорожі до Північної Ірландії, національна збірна якої була реконструйована в 2004 році.

Після першого тайму без голів Каллахан прорвала зрівняльний рахунок через 10 хвилин у другому таймі, коли здолала в м’ячі воротарку України Катріну Самсон і вдарила порожньою сіткою у сітку.

Це був гол, який ідеально підсумував наполегливість Північної Ірландії, коли Каллахан виграв перший удар головою зі штрафного удару від Джулі Нельсон, перш ніж продемонструвати усвідомлення удару другим м’ячем перед сонним захистом України, щоб надати господарям будинків підтримку, до якої вони жадали.

Колдвелл забезпечив собі перемогу після того, як Пансулу пізніше вигнали з поля. Саймон Магелл виграв м’яч на краю майданчика, а Колдвелл, який щойно вийшов на заміну, переміг Самсона, який опинився на мелі, щоб викликати дикі святкування.

Очні дикі святкування

Очні урочистості були неймовірною подорожжю для команди, яка нокаутувалась перед тим, як м’яч був вигнаний у кваліфікації.

Такі моменти, як гол Ешлі Хаттон в останню хвилину проти Уельсу або вражаюча перемога 10 людей над Білоруссю з рахунком 1: 0, свідчать про те, звідки бере початок переконання.

READ  Спеціальна доставка в Україну - The Times

З моменту прибуття в травні 2019 року Шилз та його тренерська команда, до складу якої входить його син Дін, зробили фантастичну роботу, змінивши ментальність та тактику цього аспекту.

Для таких гравців, як Нельсон, яка бореться з того часу, як дебютувала 17 років тому, це була мрією на все життя.

Для молодших гравців, таких як Ребекка Маккенна або Хлоя Маккаррон, це стане головним моментом у їхній молодій кар’єрі, яка, як вони сподіваються, стане першою з багатьох.

Неможливо назвати кожного гравця, але це було справжнім командним зусиллям, щоб дійти до суті – і кожен гравець у зеленій футболці зіграв свою роль.

Це була гідна подія та виступ у заблокованому будинку Seaview, але ця команда, що створює історію, може розраховувати, що Зелено-біла армія буде стежити за кожним їхнім кроком на довгі роки.

Ця команда наважилася мріяти, і тепер вони будуть насолоджуватися кожною хвилиною винагороди, якої вони так наполегливо досягли.

Капітан NI Маріса Каллахан у матчі проти Таміли Хіміч та Наті Панцулая

Розслаблений НІ завжди під контролем

Північна Ірландія, яка сьогодні на 25 місці після своїх опонентів, здавалася розслабленою з самого початку, коли вони вирішили закінчити свою місію – забезпечити своє лідерство в Україні.

Так само, як і в Ковалівці, Північна Ірландія вирушила до своїх опонентів з самого початку, при цьому Кірсті Макгіннесс і Магель намагалися захистити Україну.

Позитивний підхід вирішив будь-яку тривалу напругу, і хоча тренер Шиллс був відомий своїм зухвалим підходом до футболу, саме прямий підхід до ігор давав половину шансів на відкриття його команді.

Лаура Рафферті, одна з двох змін з першої ноги, була в декількох сантиметрах від відкриття рахунку, коли вона просунулась широко після того, як м’яч потрапив на захисника з раннього кута.

READ  Відбіркові матчі Чемпіонату світу з футболу Україна – Боснія та Герцеговина Пряма трансляція: дивіться онлайн, телеканал, час початку – як дивитися та транслювати матчі вищої ліги та коледжу

Знову в схожому на перший матч стилі Україна вела матч і почала домінувати в півзахисті з продовженням тайму.

Незважаючи на зростаюче придбання Україною Промислового поля, Північна Ірландія здавалась комфортною в обороні, Магелл, котрий отримав зручний удар від Катріни Самсон, а Калаган відбив снарядів.

Продовжуючи своє 20-річчя, Маккенна зробила паузу з першої ноги і досягла найкращого виступу Ребекки Холлоуей за свою коротку кар’єру в Нью-Йорку, оскільки обом гравцям було доручено забезпечити широту як в нападі, так і в обороні.

Однак саме ветеранський бос Нельсон зробив найважливішу боротьбу в першому таймі, коли вона приємно відмовила Ользі Овдійчук з якоюсь останньою канавою в обороні після рідкісного пропуску фокусу для НІ перед першим таймом свистка.

Їхній крок потрапив у другий тайм

Підбадьорена на трибунах Рейчел Фернесс, яка пропустила матч, перенісши перелом щиколотки в першій нозі, НІ вийшов у другому таймі як і виглядав командою, важкою на плечах.

Це швидко переросло у пандемоніум, коли Каллахан продемонстрував надзвичайну рішучість, перемігши Самсона на м’ячі та забивши гол – гол, який означав, що Україні довелося забити тричі, щоб перемогти своїх суперників.

Це було схоже на те, що капітан чоловіків Стівен Девіс двічі забив Греції у 2015 році, щоб вивести Північну Ірландію до фіналу чемпіонату Європи 2016 року у Франції, а Каллахан рухався вперед.

Північна Ірландія глибоко відступила, але залишається під контролем, оскільки думки відвідувачів з часом наближаються.

Вони поставили безліч хрестів у небезпечній зоні, але воротар Джекі Бернс, тріо “Рафферті”, “Нельсон” та “Ешлі Хаттон” твердо стояли, коли НІ почав штурмувати Україну біля стійки.

Хрест Макарона був поза межами досяжності Магелла, і Україна була зменшена до 10, коли Панцулая був вигнаний за обгону суперзірки Сари Макфадден, коли вона рухалася до мети.

READ  Українська спортивна громадськість глибоко вражена війною

Потім Колдуелл вдарився в останні секунди, щоб підняти радісні сцени та висвітлити вражаюче шоу, коли Шиллз продовжував випереджати своїх аутсайдерів.