Євро-2020: Бельгія – Італія – ​​заголовки захоплюючих чвертьфінальних матчів النهائي

Величезні сюрпризи, історичні перемоги та безліч голів – Євро-2020 – це турнір, який продовжується.

Мало хто міг очікувати, що чвертьфінальний склад виглядатиме саме так, після того, як чемпіони світу Швейцарія приголомшила Францію, а Чехія ліквідувала збірну Нідерландів, яка вразила багатьох під час групових етапів.

Англія закінчила свій 55-річний худу, нарешті перемігши Німеччину на етапі нокауту великих змагань, тоді як Україна забезпечила захоплюючого пізнього переможця в овертаймі, щоб вперше в історії замовити своє місце в чвертьфіналі чемпіонату Європи.

Матчі чвертьфіналу Євро-2020 відбудуться 2 та 3 липня.

Бельгія проти Італії

Серед фаворитів, щоб виграти титул Євро-2020 перед тим, як бити м’ячем, Бельгія до цих пір підшукувалась на цих турнірах.

Роберто Мартінес потрапив до чвертьфіналу з малим запахом, і зробив це, ще не маючи можливості розраховувати як на Іден Азар, так і на Кевіна Де Брюйна, двох найважливіших гравців команди.

Навряд чи обидва гравці будуть у достатній фізичній формі, щоб виступити у чвертьфіналі п’ятниці проти Італії, після того як вони обидва отримали травму у своїй вражаючій перемозі у 1/8 фіналу над захисником чемпіона Португалії.

Читати: Бельгійський план – Як маленька нація стала європейською футбольною наддержавою

На щастя для Мартінеса, “золоте покоління” Бельгії має велику глибину і зможе скасувати таких, як Дріс Мертенс, Яннік Карраско та Торган Азар – брат Ідена, які забили переможний гол проти Португалії.

Багато хто оголосив цей турнір останнім шансом для цієї талановитої групи літніх гравців – яка в даний час вважається командою номер один у світі – стати першими, хто виграв деякі титули для своєї нації.

Навпаки, мало хто очікував, що Італія сяятиме так, як це було до турніру, але команда Роберто Манчіні стала однією з найвидовишніших команд, які слід спостерігати на Євро-2020.

Безмежна енергія таких, як Леонардо Спінаццола та Мануель Локателлі, дала цій команді захоплюючу перевагу в атаці, тоді як повернення Марко Верратті після травми дало півзахисту все більший контроль.

Люта перемога над Австрією з рахунком 2: 1 в додатковий час, найжорсткіший тест, з яким я стикався до цього часу, довів, що класична захисна ДНК все ще існує в цій версії Італії, навіть якщо команда в цілому виглядає інакше, ніж у минулі роки .

READ  «Культурний фронт»: український театр йде в підпілля

Звичайно, ця команда не змогла б зробити свій поточний пробіг безпрограшним у 31 матчі – побивши власний рекорд 82 роки без поразки – без сильних захисників Леонардо Бонуччі та Джорджо К’єлліні.

Україна проти Англії

Чи справді футбол може повернутися додому?

Нарешті, перемігши старого суперника Німеччину, це, мабуть, найбільший шанс для Англії виграти великий трофей з часів підняття Чемпіонату світу в 1966 році.

Її шлях до потенційного фіналу виглядає набагато простішим, ніж для команд з іншого боку жеребкування, але якщо чомусь шокуючий результат минулого тижня навчили вболівальників на Євро-2020, це не означає сприймати перемогу як належне, граючи в недоотриманий.

Гаррі Кейн святкує після того, як забив другий гол Англії проти Німеччини.

Головний тренер Гарет Саутгейт повторив ці настрої в своєму післяматчевому інтерв’ю, зазначивши, що його гравці вже почали зосереджуватися на Україні, коли вони повернулися до гримерки після перемоги у вівторку над Німеччиною.

Протилежний номер Саутгейта, легендарний колишній український нападник Андрій Шевченко, зрозуміло оптимістично оцінив шанси своєї сторони увійти в гру в суботу.

Зрештою, ця група гравців вже увійшла в історію, пробравшись так далеко.

“Англія – ​​чудова команда – у них довгі місця та чудовий тренерський штаб, і ми прекрасно усвідомлюємо, наскільки важким буде цей матч”, – сказав Шевченко журналістам після перемоги України над Швецією в додатковий час 2: 1.

Гравці України святкують з уболівальниками після перемоги над Швецією.

“Забити їм дуже важко, але їх сила не повинна нас лякати. Ви повинні мотивувати нас, бо у футболі все можливо, як і в житті, і ми зробимо все, щоб дати нашим вболівальникам більше підбадьорення”.

Це лише другий раз в історії України, коли вони дійшли до чвертьфіналу великого змагання – вони також дійшли до чвертьфіналу на ЧС-2006, – але весь тиск буде на Англію для перемоги в Римі та назад. на “Уемблі”, де у півфіналі могли б зіграти або Чехія, або Данія.

Чехія проти Данія

Після шокуючого краху Крістіана Еріксена та емоційного відгуку його товаришів по команді Данія зробила щасливу історію Євро-2020, пройшовши кваліфікацію до етапу нокауту.

Після поразок від Фінляндії та Бельгії в перших двох матчах групового етапу це виглядало малоймовірним, але перемоги над Росією та Фінляндією проти Бельгії з рахунком 4: 1 забезпечили собі місце у 1/8 фіналу.

Багато хто думав, що поєдинок проти Уельсу буде тісно пов’язаний – це було лише ще одне.

Датчани зіткнулися з заворушеннями та здобули вражаючу перемогу з рахунком 4: 0, щоб провіщати свій прихід на завершальній стадії Євро-2020.

Данець Каспер Долберг святкує зі своїми товаришами по команді після того, як забив голам проти Уельсу.

Футболісти Данії говорили про емоційні втрати, які їм довелося закінчити матч краху Еріксена того ж дня, коли кілька членів команди критикували УЄФА за те, що вони не дозволили їм грати в матчі наступного дня.

З огляду на вражаючу ментальну стійкість цієї групи, фанати Данії, можливо, вже дозволили собі почати мріяти повторити Євро-92, коли національна команда взяла додому свій єдиний на сьогоднішній день титул чемпіона світу.

Однак їх чекає збірна Чехії, яка дотепер досягла одного з найбільших сюрпризів турніру.

Чехи були надзвичайно вражаючими у своїй перемозі над Нідерландами з рахунком 2: 0 у 1/8 фіналу. Команда, котру багато хто думав, впаде в глибокий біг на Євро-2020 після вражаючих виступів на групових етапах.

Патрік Шех зазнав нападу товаришів по команді після того, як забив гол у ворота Нідерландів.

Нападник Патрік Шик став одним із головних моментів Євро-2020 і є найкращим бомбардиром, що залишився в турнірі; Ще один гол проти Данії поставив би його на рівні з Кріштіану Роналду на вершині турнірної таблиці “Золотих черевиків”.

Цим командам напевно сподобається грати один з одним, і для них обох це буде цілком реалістичною можливістю пройти в півфінал.

READ  [UEFA vs EURO-]Єврокубок УЄФА Пряма трансляція 2021 безкоштовних каналів - Фільм щодня

Швейцарія проти Іспанії

Ці команди взяли участь у двох найбільших матчах чемпіонату Європи, яких ми, мабуть, коли-небудь спостерігали.

Відстаючи від Франції з рахунком 3: 1 лише за дев’ять хвилин гри, Швейцарія якось вирівнялася і продовжила ліквідувати захисників чемпіонів з рахунком 5: 4, оскільки золотий хлопчик французького футболу Кіліан Мбаппе пропустив вирішальний пенальті.

Звичайно, швейцарцям не так пощастило пройти через це протистояння з Францією; Вони виявляли спокій і якість, які змагалися з їхніми найвідомішими супротивниками по всьому полю.

Футболісти Швейцарії святкують після того, як Кіліан Мбаппе пропустив вирішальний пенальті.

Це було фантастичне повернення, здавалося б, неможливе, і Швейцарія тепер повірить, що може перемогти будь-яку команду, з якою зіткнеться.

Наступний суперник Іспанії дещо приголомшений на групових етапах, поки воротар Словаччини Мартін Дебравка вперше не відкрив двері на Євро-2020.

Здавалося, команда Луїса Енріке несе цю впевненість у своєму матчі 1/8 фіналу проти Хорватії, відкривши перевагу 3: 1 менш ніж за п’ять хвилин.

Однак слабкість Іспанії виявилася ще раз, коли Хорватія забила два останні голи, щоб змусити нічию в овертаймі.

Альваро Мората боровся на Євро-2020 до голу проти Хорватії.

Багато нападника Альваро Морати, який до цього часу важко провів перед воротами, вдарив чудовий удар, щоб знову вивести Іспанію вперед, перш ніж Мікель Оярзабал запечатав перемогу.

Зараз укладачі шансів вважають Іспанію другим фаворитом на перемогу в Євро-2020 після Англії, і хоча питання про команду в цілому залишаються, 10 голів, забитих в останніх двох іграх, буде достатньо, щоб будь-який захисник захисників провів ночі неспокою.

About the Author: Sapphire Robinson

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".