Що ви знаєте про професійний теніс на Australian Open

Джессіка Бігула У ньому з’явилися заголовки для виступу на Відкритий чемпіонат Австралії 2021 року в МельбурніЩо вперше підштовхнуло її до чвертьфіналу тенісного турніру Великого шолома.

Хто така Джессіка Бігула?

• Їй виповниться 26, а 24 лютого – 27 років.
  • Вона народилася в Буффало у власників Беллів, Сайпрес Террі та Кім Бігули.
  • Вона живе в Чарльстоні, штат Південна Кароліна, і тренується у Флориді.
  • Її тренером є Девід Вітт, який відомий як колишній тренер Венус Вільямс.
  • За словами Пегули, три собаки – Такер, Медді та Декс концентрація. Медді, мініатюрна австралійська вівчарка, Вона стала короткою зіркою Коли я вийшов на поле після фіналу Citi Open, поки Пегула прийняв Кубок Перемоги.
  • Вона заручена з Тейлором Джахагеном, інвестиційним аналітиком, який сім років працював у Pegula Sports and Entertainment. концентрація.

Тенісна кар’єра та рейтинги

Вона стала професіоналом у 2009 році та дебютувала в одиночному розряді на Великому шоломі на Відкритому чемпіонаті США 2015 року як кваліфікація. Вона виграла Шуко Аояму, Маргариту Гаспарян та Мелані Удін, щоб вийти в основну розіграш, і перемогла Елісон Ван Уйтванк у першому раунді. Вона зазнала поразки у другому турі в трьох сетах від Домініка Цибулкова.

Єдина її професійна перемога в турнірі відбулася в серпні 2019 року, коли вона здобула відкритий чемпіонат Citi у Вашингтоні, округ Колумбія, перемігши Камілу Джорджі у фіналі.

У січні 2020 року колишня номер один у світі Кароліна Возняцкі розіграла фінальний матч проти номер один Серени Вільямс на ASB Classic в Окленді, Нова Зеландія. Вільямс продовжував перемагати Бігулу з рахунком 6-3, 6-4.

READ  Він високо оцінив щедрість громади до новоприбулих українців у Маланку

В даний час він займає 61 місце у світі.

Виступ на Відкритому чемпіонаті Австралії

Вона виграла чотири матчі в Стадіон Род Лейвер За минулий тиждень. У понеділок вона перемогла українську насіння No5 Олену Світоліну з рахунком 6-4 3-6 6-3, щоб вийти у чвертьфінал. Це була її перша перемога над Топ-10.

Раніше на турнірі вона перемогла дворазову чемпіонку Відкритого чемпіонату Австралії Вікторію Азаренку та чемпіона Відкритого чемпіонату США 2011 року Сем Стосура, австралійця.

Вона грає Дженніфер Брейді у чвертьфіналі у вівторок за мельбурнським часом, на 16 годин попереду Нью-Йорка.