Шахова олімпіада: Непереможена Індія зіграє з Україною у чвертьфіналі

Спільна володарка титулу Індія зі Словенією очолила першу групу В, до якої входять Угорщина та Молдова, на онлайн -олімпіаді ФІДЕ 2021 року. У попередньому виданні Індія брала участь у Росії минулого року на честь цього.

У групових матчах Індія, яка посіла третє місце за Китаєм та Росією, обіграла Угорщину з рахунком 4: 2, а перемога з Молдовою з рахунком 5: 1 забезпечила їм місце перервою, а їхня нічия в останньому раунді зі Словенією допомогла їм 3: 3. Вони набрали 16 очок, щоб бути на першому місці і були непереможними.

У матчі проти Молдови Вішванатан Ананд та Харіка відпочили.

У попередніх раундах Індія обіграла Єгипет з рахунком 6: 0, Швеція-з рахунком 4: 2 і зрівняла Францію з рахунком 3: 3, Китай Шеньчжень-5: 1, Азербайджан-з рахунком 4: 2, Білорусь-з рахунком 3,5: 2,5.

Індіанці відзначилися успіхом з Анандом у лідерстві, отримавши 4 очки з трьох перемог та дві нічиї з 5 матчів, за ними йшли Ведіт Гуджраті (3,5/5), Б Харікрішна (2,5/4), Б Атібан (3,5/4), К. Хампі ( 3/). 5), Д Харіка (1,5/3), Таня Сачдев (3,5/5), Бхакті Кулкарні (4/5), Ніхал Сарін (4/4), Р Прагнаньяндхаа 3/5), Р Вайшалі (4,5/6) та Савета Шрі (0,5/3).

Угорщина з 15 очками посіла друге місце після Індії в групі В і вийшла у чвертьфінал.

У чвертьфіналі в понеділок Індія зіграє з Україною, де протистояння Ананда та Василя Іванчуків стане головною визначною пам’яткою. 51-річний колишній чемпіон світу здобув перевагу з 13 перемогами проти Іванчука 6, з 45 нічиєю.

“О … вся команда-оптиміст з нокаутом. У нас хороший склад, і ми маємо високо оцінених гравців, і ми з нетерпінням чекаємо цього”,-сказав генеральний директор Срінат Нараянан, неігровий капітан Індії.

READ  Україна починає робити щеплення спортсменам перед Олімпіадою

Дводенна перерва дала всій команді повноцінний відпочинок, тоді як двоє гравців Ченнаї, включаючи Ананда, відвідали свої будинки, а інші залишилися у своїх готельних номерах. “Усі були розслаблені, поки було багато підготовки, включаючи підготовку та підготовку до змагань”,-сказала 27-річна Шрінат, яка також є особистим тренером гросмейстера Ніхал Сарін, сказала Indianexpress.com у неділю.

Матчі чвертьфіналу завершаться в середу, фінал запланований на середу.

Не менше 1717, включаючи 209 ГМ та 244 ІМ, змагаються із 155 країн.

Індійська команда: GMs Viswanathan Anand, Vidit Gujrathi, P Harikrishna, B Adhiban (відкритий клас); ГМ Конеру Хампі, Д Харіка, Жінки ГМ Таня Сачдев, Р Вайшалі, Бхакті Кулкарні (жіночий клас), ГМ Ніхал Сарін, Р Праггнанандхаа (відкриті юніори), WGM Р Вайшалі та жінка Fide Master Савіта Шрі (молоді дівчата).