Хороший виступ індійських лучників у 7-му чемпіонаті з рейтингу Fazza

Ані |
Оновлено:
28 лютого 2021 14:15 він є

Дубай [UAE]28 лютого (ANI): Індійські стрільці добре виступили на 7-му чемпіонаті з рейтингу Фацзи в Дубайському клубі людей рішучості.
Шайям Сандер виграв золото, тоді як змішана команда у складі Харміндер Сінгх та Пуджа виграла складову золоту медаль у змішаній команді. Ракеш переміг у Франції дев’ятого посівного стрільця у Франції в 1/8 матчу (142/140), у чвертьфіналі переміг найкращого стрільця Атаманінка Сергія з України (142 проти 137).
У півфіналі Ракеш переміг турецького Аджана, на п’ятому місці, проти 143 проти 138. У фіналі Індія перемогла Шьям Сундер, друге місце, з рахунком 143 до 135.
У змішаному турнірі Team Recurve Індія (Harvinder & Pooja) у півфіналі перемогла 2-го посівного Україну у тай-брейку. У фіналі вони здобули перемогу під тайбрейком Туреччину, яка була посіяна 1.
У процесі цього колишній номер один у світі Шям Сандер переміг Джіоєву Анастасію з Росії 145-143, тоді як Ракеш Аріан Ердоган з Туреччини переміг екс-медалістку Джіоєву Анастасію з Росії.
Цьогорічний турнір змагається до 70 лучників з 11 країн, що також ознаменує повернення Ігор Пара стрільби з лука через рік. У Дубаї відбувся останній з чемпіонатів Para Para Streaming – шостий чемпіонат світу з рейтингу Fazza Para у лютому 2020 року, перш ніж пандемія коронавірусу вразила світ, призупинивши або скасувавши всі спортивні події.

Цьогорічний турнір, який проводився під патронатом Його Висоності шейха Мансура бен Мохаммеда бен Рашида Аль Мактума, голови Ради спорту Дубаю, та Алжиру, Франції, Індії, Ірану, Казахстану, Румунії, Росії, Словаччині, Туреччині, Україні та Україна візьме участь. Тут приймають Об’єднані Арабські Емірати.
Серед відомих імен – володар медалі на Паралімпійських іграх у Лондоні 2012 року Захра Нематі, номер один у відкритих змаганнях серед чоловіків у чоловічому комплексі, Марсель Павлік зі Словаччини, а також кілька кваліфікаційних відборів до Токіо 2020 та колишні чемпіони.
Тоді як Туреччина, яка минулого року виграла сім медалей, має тут максимум 14 гравців, країна-господар приймає 7 гравців.
Індія на сьогодні виграла найбільшу кількість медалей у напів-міжнародному турнірі.
Золота медаль – Змішана команда “Recurve” (Харвіндер та Пуджа), комплекс Indv (Ракеш Кумар)
Срібло – змішана змішана команда (Шайм Сандер та Джоті Балян), комплекс Endf M (Шайам Сандер) та дами (Джоті Балян)
Президент ААІ Арджун Мунда заявив, що задоволений їх виступом і сказав, що сподівається, що вони виграють медалі на Паралімпіаді. Він також зазначив, що є шанси, що Джоті Балян та Пуджа пройдуть кваліфікацію на чемпіонаті світу з рейтингу Чехії. (Ані)

READ  Попередній перегляд: Франція - Україна - Прогнози, новини команд, склади