Франція, проведена в Україні; Данія залишається ідеальною в кваліфікації

Діючий чемпіон Франції пропустив травмованого Кіліана Мбаппе в нічийному матчі з Україною 1-1 відбору до чемпіонату світу з Україною в суботу, але залишилася на першому місці в групі D в Європі.

Свій перший міжнародний гол за збірну України Микола Шабаренко забив незадовго до кінця першого тайму ударом з 20 метрів.

Ентоні Марсьяль зрівняв рахунок після перерви після підготовки Кінгслі Комана та Адрієна Рабіо. Це був другий гол Марсьяля за збірну, забитий через п’ять років і три дні після голу колишнього форварда Манчестер Юнайтед у товариському матчі проти Італії.

Мбаппе залишив Францію з проблемою з литками після їхньої нічиї 1:1 з Боснією та Герцеговиною в середу.

У березні Україна також зіграла внічию з Францією.

Франція має дев’ять очок у п’яти матчах, а Фінляндія посідає друге місце з п’ятьма очками в трьох матчах після того, як Джоель Богянпало переміг Казахстан з рахунком 1:0.

Україна також має п’ять очок у п’яти матчах, а Боснія та Казахстан мають по два.

Тільки переможці груп безпосередньо кваліфікуються на чемпіонат світу. Володарів другого місця чекає плей-офф.

Португалія також перемогла господарів ЧС-2022 Катар з рахунком 3-1 у товариському матчі, незважаючи на відсутність Кріштіану Роналду.

Ось подивіться на процедуру в інших групах:

Група А

Олександр Мітрович забив два м’ячі і привів Сербію до перемоги над Люксембургом з рахунком 4-1 і зрівнявся з Португалією на першому місці в групі з 10 очками. За збірну Сербії Мітрович забив 43 голи в 65 матчах.

Ірландія та Азербайджан отримали свої перші очки внічию 1-1, а Шейн Даффі зрівняв рахунок у ворота Ірландії.

READ  Maneskin Q&A: «Наш новий сингл натхненний Україною – ми хотіли підняти свій голос на щось значуще»

група F.

Данія, яка вийшла до півфіналу чемпіонату Європи, продовжила свій бездоганний старт у кваліфікації, здобувши перемогу над Фарерськими островами з рахунком 1:0 після голу Йонаса Вінда.

Ізраїль переміг у гостях Австрію з рахунком 5-2, а Шотландія – Молдову з рахунком 1-0.

Данія – 15 очок, Ізраїль – 10, Шотландія – 8, Австрія – 7, а Фарерські острови та Молдова відстають на одне очко.

Група G

Мемфіс Депай відзначився дублем, а Нідерланди перемогли Чорногорію з рахунком 4:0 і залишилися на другому місці в групі після Туреччини, яка перемогла Гібралтар з рахунком 3:0.

Це був перший домашній матч для Луї ван Гала за його третій період на посаді тренера Нідерландів.

Ерлінг Хааланд реалізував достроковий пенальті у перемозі Норвегії над Латвією з рахунком 2:0 і здобув дев’ять м’ячів у 14 іграх за національну збірну – рівно через рік після першого голу за Норвегію.

Туреччина має 11 очок, Нідерланди та Норвегія – по 10, Чорногорія – сім очок, Латвія – чотири, Гібралтар – нуль.

група h

Марсело Брозович забив пізній гол, коли Хорватія обіграла Словаччину з рахунком 1:0 і залишилася внічию за очками з Росією на першому місці в групі.

Росія лідирує за різницею м’ячів, обігравши Кіпр з рахунком 2:0 за два голи Олександра Єрохіна та Рафаата Земальдінова.

Словенія також переграла Мальту, виконавши пенальті у першому таймі від Сенді Ловріча.

У Росії та Хорватії по десять очок, у Словенії по сім, у Словаччини шість. Мальта та Кіпр мають по чотири.

(Відмова від відповідальності: ця історія була автоматично створена зі спільного каналу; зображення та назва, можливо, були лише перефразовані www.republicworld.com)