Франція, проведена в Україні; Данія залишається ідеальною в кваліфікації

Діючий чемпіон Франції пропустив травмованого Кіліана Мбаппе в нічийному матчі з Україною 1-1 відбору до чемпіонату світу з Україною в суботу, але залишилася на першому місці в групі D в Європі.

Свій перший міжнародний гол за збірну України Микола Шабаренко забив незадовго до кінця першого тайму ударом з 20 метрів.

Ентоні Марсьяль зрівняв рахунок після перерви після підготовки Кінгслі Комана та Адрієна Рабіо. Це був другий гол Марсьяля за збірну, забитий через п’ять років і три дні після голу колишнього форварда Манчестер Юнайтед у товариському матчі проти Італії.

Мбаппе залишив Францію з проблемою з литками після їхньої нічиї 1:1 з Боснією та Герцеговиною в середу.

У березні Україна також зіграла внічию з Францією.

Франція має дев’ять очок у п’яти матчах, а Фінляндія посідає друге місце з п’ятьма очками в трьох матчах після того, як Джоель Богянпало переміг Казахстан з рахунком 1:0.

Україна також має п’ять очок у п’яти матчах, а Боснія та Казахстан мають по два.

Тільки переможці груп безпосередньо кваліфікуються на чемпіонат світу. Володарів другого місця чекає плей-офф.

Португалія також перемогла господарів ЧС-2022 Катар з рахунком 3-1 у товариському матчі, незважаючи на відсутність Кріштіану Роналду.

Ось подивіться на процедуру в інших групах:

Група А

Олександр Мітрович забив два м’ячі і привів Сербію до перемоги над Люксембургом з рахунком 4-1 і зрівнявся з Португалією на першому місці в групі з 10 очками. За збірну Сербії Мітрович забив 43 голи в 65 матчах.

Ірландія та Азербайджан отримали свої перші очки внічию 1-1, а Шейн Даффі зрівняв рахунок у ворота Ірландії.

група F.

READ  Ariel Pink was shot down by Label in the wake of the Trump Capitol rally

Данія, яка вийшла до півфіналу чемпіонату Європи, продовжила свій бездоганний старт у кваліфікації, здобувши перемогу над Фарерськими островами з рахунком 1:0 після голу Йонаса Вінда.

Ізраїль переміг у гостях Австрію з рахунком 5-2, а Шотландія – Молдову з рахунком 1-0.

Данія – 15 очок, Ізраїль – 10, Шотландія – 8, Австрія – 7, а Фарерські острови та Молдова відстають на одне очко.

Група G

Мемфіс Депай відзначився дублем, а Нідерланди перемогли Чорногорію з рахунком 4:0 і залишилися на другому місці в групі після Туреччини, яка перемогла Гібралтар з рахунком 3:0.

Це був перший домашній матч для Луї ван Гала за його третій період на посаді тренера Нідерландів.

Ерлінг Хааланд реалізував достроковий пенальті у перемозі Норвегії над Латвією з рахунком 2:0 і здобув дев’ять м’ячів у 14 іграх за національну збірну – рівно через рік після першого голу за Норвегію.

Туреччина має 11 очок, Нідерланди та Норвегія – по 10, Чорногорія – сім очок, Латвія – чотири, Гібралтар – нуль.

група h

Марсело Брозович забив пізній гол, коли Хорватія обіграла Словаччину з рахунком 1:0 і залишилася внічию за очками з Росією на першому місці в групі.

Росія лідирує за різницею м’ячів, обігравши Кіпр з рахунком 2:0 за два голи Олександра Єрохіна та Рафаата Земальдінова.

Словенія також переграла Мальту, виконавши пенальті у першому таймі від Сенді Ловріча.

У Росії та Хорватії по десять очок, у Словенії по сім, у Словаччини шість. Мальта та Кіпр мають по чотири.

(Відмова від відповідальності: ця історія була автоматично створена зі спільного каналу; зображення та назва, можливо, були лише перефразовані www.republicworld.com)