Україна продовжила безперервну серію Франції, Нідерланди розгромили Чорногорію – кваліфікаційний раунд чемпіонату світу | футбольні новини

Ентоні Марсіал врятував очко для Франції в Україні, оскільки їхня безпрограшна серія розтягнулася на п’ять ігор, тоді як Нідерланди розгромили Чорногорію з рахунком 4: 0.

У суботу у групі D Франція зіграла внічию з Україною в гостях з Україною з рахунком 1: 1.

Чемпіони світу похитнулися, коли Микола Шбаренко забив гол через 44 хвилини, перш ніж Ентоні Марсіал зрівняв рахунок на початку другого тайму.

Франція все ще лідирує в групі з дев’ятьма очками з п’яти матчів після нічиєї 1: 1 з Боснією в середу і за три дні до того, як вона прийме друге місце Фінляндії.

Україна посідає третє місце після фінів, у яких також п’ять очок, а Боснія та Казахстан – по два.

Фінляндія перевершити минуле Казахстан Для того, щоб перейти на друге місце в групі D з голом у другому таймі Джоела Бох’янпало, достатньо продовжити його непереможний старт, запевнивши його першу перемогу в групі.

Група G: Голландія розгромила Чорногорію

картина:
Мемфіс Депай забив дубль у першому змагальному матчі Луї ван Гаала

Мемфіс Депай двічі відзначився за перевагу Голландія Домогтися першої перемоги після повернення тренера Луї ван Гаала з підтвердженою перемогою над 4-0 чорна гора Відбірковий матч чемпіонату світу за групу G в Ейндговені.

Депай забив пенальті у першому таймі та додав другий гол після перерви, щоб перемогти свій останній рахунок до дев’яти у тій же кількості матчів за Нідерланди, які також забили через Жоржиньо Війналдума та перший міжнародний гол Коді Жако.

Будь ласка, використовуйте браузер Chrome для доступного відеопрогравача

Основні моменти матчу групи G кваліфікації чемпіонату світу між Нідерландами та Чорногорією

Вона посідає друге місце в групі G посеред кваліфікації з 10 очками з п’яти матчів, на одне очко відстаючи від лідерів Туреччини та стільки ж третіх посідав Норвегії.

Нідерланди приймають Туреччину в Амстердамі у потенційно вирішальному матчі у вівторок, а Норвегія приймає вдома Гібралтар.

READ  Аналітики кажуть, що Росія припинить роботу в Україні | Новини, спорт, робота

Туреччина Вони продовжили свій вражаючий старт у групі звичною перемогою з рахунком 3: 0 Гора ТарекАле вони були змушені чекати прориву на стадіоні «Вікторія».

Халіл Дервісоглу нарешті вийшов із глухого кута за 10 хвилин другого тайму, перш ніж Хакан Калханоглу та Кенін Караман забили більш комфортні голи.

Він забивав голи в кожному таймі Норвегія переміг з рахунком 2: 0 Латвія, з пенальті від Ерлінга Халанда, який заважав їм заважати на самому початку.

Вінгер “Саутгемптона” Мохамед Аль-Юнусі додав до результату всього за годину, щоб утримати свою країну за Нідерландами.

Група А: Сербія здобула перемогу над Португалією

Олександр Митрович продовжив свою блискучу кар'єру в Сербії
картина:
Олександр Митрович продовжив свою блискучу кар’єру в Сербії

Багатий стиль Олександра Митровича продовжував грати, оскільки він забив два голи в першому таймі, що йому допомогло Сербія виграти вдома 4: 1 Люксембург Це зробило їх першою групою А.

Сербія поступилася Португалії з різницею голів, оскільки дві команди отримали 10 очок з чотирьох матчів, відстаючи на чотири очки від третього Люксембургу. Ірландія та Азербайджан мають по одному очку після нічиєї 1: 1 у Дубліні.

Це був ще один блискучий виступ нападника “Фулхема” Митровича, який підрахував сім результативних голів, щоб вивести Сербію вперед на 22-й хвилині, коли він відправив чудовий пас Сергію Мілінковичу-Савічу.

Мітрович подвоїв перевагу Сербії на 35 -й хвилині, вдаривши головою з близької відстані повз воротаря гостей Ентоні Морріса після ідеального подачі з лівого боку Філіпа Костіка, який травмував свого спостерігача протягом першого тайму.

Сербія зняла педаль після перерви і була оштрафована за деяку слабкість у захисті на 77 -й хвилині, коли Олів’є Тіль відбив один удар для Люксембургу потужним ударом з 18 ярдів.

Запасний Душан Влаховіч пропустив близького друга, перш ніж автогол Максима Шанута приніс Сербії перевагу у два голи після того, як Морріс врятував голову Митровича, і відскок відскочив від ноги захисника за лінію воріт.

READ  Франція та Німеччина прагнуть тісніших відносин, напружених через українське вторгнення

Нападник Люксембургу Жерсон Родрігес був вилучений у перерву на другу жовту картку, перш ніж захисник Нікола Мілінкович поставив торт для Сербії з чудовим ударом головою з іншого чудового кросу з Костіка.

Врятуйте Шін Даффі Республіка Ірландія Вони залишили пізно, щоб зберегти перше очко з кваліфікації чемпіонату світу з рахунком 1: 1 проти них Азербайджан.

Головою головою Деві на 87-й хвилині, його п’ятим міжнародним голом, було скасовано приголомшливий гол Аміна Махмудова у першому таймі, і пізно відкрив рахунок першої групи Ірландії з четвертої спроби одного вечора, коли вони з більшим збентеженням глянули йому в обличчя.

Група H: Хорватія продовжує свій біг із запізненним основним голом

Гол Марсело Брозовича приніс Хорватії життєво важливу перемогу
картина:

Хорватія Він залишився на шляху до чемпіонату світу 2022 року в Катарі після того, як гол на 86-й хвилині від півзахисника Марсело Брозовича приніс їм життєво важливу перемогу з рахунком 1: 0 у Словаччина У кваліфікації групи Н.

Результат залишив хорватів на другому місці в групі з 10 очками з п’яти матчів, відстаючи від Росії з різницею голів та на три очки позаду третьої Словенії.

Раніше в суботу, Росія переміг з рахунком 2: 0 Кіпр Поки Словенія подолати Мальта 1-0 вдома. Четверте місце Словаччини має шість очок, а Мальта та Кіпр-по чотири.

Група F: Фарерські острови дуже близько до вершини Данії

Данія Нападник Йонас Вінд забив єдиний гол за п’ять хвилин до кінця, коли гості намагалися виграти з рахунком 1: 0 у “Стёрборн”. Фарерські острови Кваліфікаційна група F.

Тренер Данії Каспер Хьольманд зробив дев’ять змін у складі команди, яка перемогла Шотландію з рахунком 2: 0 у середині тижня, давши деяким молодим гравцям початок у матчі, на якому датчани з комфортом очікували перемоги, але Фарерські острови тримали їх без голів протягом перших 45 хвилин.

READ  Тренер України хоче успіху на Євро, щоб допомогти боротися з Путіним

Вітер влучив у ворота під час перерви у першому таймі, але його спроба була скасована в офсайді після огляду судді відеопомічника.

Фарерські острови показали грандіозний захист, перш ніж програли Рене Йонсену на другій жовтій картці на 84 -й хвилині, а Вітер перемог із переможним голом хвилину потому.

Основні моменти матчу кваліфікаційної групи Ч до Чемпіонату світу між Ізраїлем та Австрією

Перемога залишає Данію на першому місці у групі з шести команд, набравши максимум 15 очок, відстаючи на п’ять очок від другого за Ізраїлем, тоді як Фарерські острови посідають п’яте місце, відстаючи від Молдови на одне очко за різницею голів.

Ізраїль Шторм виграє 5-2 Австрія Посісти лідируючу позицію на другому місці. Садиба Соломона, Муніс Дабур та Іран Захаві привели господарів до солідної переваги до перерви, але Крістоф Баумгартнер та Марко Арнаутович повернулися з двома голами по обидві сторони перерви.

Швидкий четвертий від Шона Уайзмена вирішив будь -яку напругу вдома, перш ніж Захаві завершив свою перемогу наприкінці своєї другої перемоги за день.

Основні моменти відбіркового турніру чемпіонату світу між Шотландією та Молдовою

Ліндон Дайкс відповів рано Шотландія Вирішальна перемога у кваліфікації чемпіонату світу Молдова, але господарі пропустили багато шансів заробити більше, ніж перемога з рахунком 1: 0.

Дайкс забив свій перший міжнародний гол майже за рік, щоб привести Тартанську армію до ідеального початку перед натовпом у 40 000 глядачів, перевернувши сітку повз Натана Паттерсона з Кевіном Нісбеттом.

Шотландія домінувала від свистка до фінішу без збільшення їхнього рахунку, і були винні в тому, що пропустили ряд славних шансів в будь-якій половині, а Райан Крісті та Біллі Гілмор були особливо винні у пропуску позицій із золотими краями.