Україна виграла три титули в останній день чемпіонату Європи з самбо

Україна виграла три золота в останній день чемпіонату Європи з самбо в Лімассолі, при цьому були визначені решта чоловічих та жіночих титулів та бойові титули.

Крістіна Бондар дала Україні ідеальний старт у другий день Гранд-фіналу, вигравши титул у жінок до 54 кг.

Бондар переміг білоруску Аліну Копаву в матчі за золоту медаль, росіянку Єлизавету Шишикову та болгарку Єву Іванову виграли бронзову медаль.

У змаганнях серед чоловіків до 98 кг у фіналі відбулася перемога українського спортсмена Віктора Ріско.

Розділення ваги призвело до рідкісних подій без подіуму Россі, коли бронзові медалі взяли француз Ентоні Сегаард та Грузія Давіт Луріяашвілі.

У бойовій події вагою 88 кг люди Петра Давиденка стежили за успіхом Бондара та Давидчука.

І він виграв третє українське золото сьогодні, перемігши білоруса Йохіні Алексійовича у фінальному поєдинку.

Бронзу здобули голландець Ремко ван ден Брінк та іспанка Джоан Арасті Худелін.

Росія зуміла насолодитися успішним фінальним днем, оскільки домінуюча держава спорту додала до свого рахунку ще чотири титули.

Айхарл Хартек переміг молдаванина Сергія Сілова в бою до золотої медалі у самбо до 58 кг серед чоловіків, а французький Максиміліан Вало та вірменець Армін Манацаканян завершили подіум.

Росіянин Суслан Джанзєв став коронованим чемпіоном чоловічої боротьби у вазі понад 98 кг після перемоги в поєдинку в поєдинку з українцем Разміком Тонояном.

Два гравці були єдиними претендентами у ваговій категорії.

Останні два російські золота принесли не бойові змагання, а Аскербій Гербеков виграв титул у 79 кг серед чоловіків, перемігши болгарина Івана Харкова.

Грузин Леван Нахуцрішвілі та вірменин Артур Акобян завоювали бронзові медалі після двох поразок у півфіналі.

READ  Щоденний звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) 279/2021 від 27 листопада 2021 року - Україна

Росіянка Айко Рай виграла золоту медаль у жінок до 65 кг після перемоги над ізраїльтянкою Алісою Шлезінгер, колишньою гравцем у дзюдо та дворазовою чемпіонкою світу з самбо.

На подіум вийшли українка Юлія Хрибінузко та Даніела Здан.

Болгарка Марія Уряшкова виграла фінальний титул серед жінок на чемпіонаті Європи, перемігши українку Галину Ковальську у фіналі до 80 кг.

Білоруски Каріна Шотт та Анна Палачова вибороли бронзову медаль.

Білорус Павло Гладких виграв титул серед чоловіків у вазі до 64 кг, обігравши росіянина Олександра Чібутара, а українець Дмитро Євдошенко та болгарин Радослав Марков – бронзову медаль.

Ізраїльтянин Тарел Абасов став переможцем у гонці до 71 кг серед чоловіків.

Абасов переміг вірменця Міра Морганана у фінальному поєдинку, а іспанець Ентоні Марті Сегара та росіянин Ніл Будаков виграли медальні центри.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".