Стрільба-Бацарашкіна потрясає російську рулетку, щоб виграти друге золото в Токіо

ТОКІО (Reuters) – Віталіна Бацарашкіна перемогла південнокорейку Кім Мін Чжун у жіночому пістолете на 25 метрів, щоб завоювати свою другу золоту медаль на Олімпіаді в Токіо в п’ятницю.

Бацаркіна, яка в неділю виграла золото з пістолета на 10 метрів на тому самому стрільбищі Асака, стала першою жінкою, яка завоювала три медалі на одній Олімпіаді.

Обидва встановили олімпійський рекорд у 38 очок, щоб змусити перестрілку, і росіянка посміхнулася з кривою посмішкою, опинившись у черговому розіграші.

“Я часто брав участь у перестрілках, і є ще один, і це робить мене щасливою”,-сказав 24-річний хлопець.

Кім поїхав рано, але росіянин кинувся вирівнювати рахунки в шостій серії і ніколи не озирався, незважаючи на зважену драму.

Бацарашкіна виглядала чудово, злегка відкинувшись у розслабленому положенні, з лівою рукою в кишені та в намисті з медальйоном «Відьмак», яке підпалило соціальні медіа цього тижня. Читати далі

І хоча він був «схвильований» результатом, негайною реакцією Бацарчкіної стала туга за домом.

“Я радий, що змагання для мене закінчилися, і я скоро повернусь додому”,-сказав стрілець з Омська, який також взяв срібло у поєдинку змішаних команд з 10-метрового пневматичного пістолета.

Кім і Китай Сяо Цзяруйсюань, які обоє взяли бронзову медаль, поділилися цим почуттям.

Кім навіть розкрила, чого вона найбільше сумувала вдома.

“Картопля фрі від моєї матері”, – сказала корейка, додавши, що відчуття виграшу срібла ще не вщухло.

“Я дуже хвилювався, але мені було весело, мені дуже сподобалося змагання”.

Болгарка Антоніта Костадінова, яка завоювала срібло на 10 м позаду Бацарашкіної, закінчила гонку без медалей, звинувачуючи удачу більше за все.

READ  Плей-офф Євро 2022: культовий нападник Ньютона Магель "надзвичайно схвильований" щодо плей-офф України

“Різниця в тому, що у фіналі це російська рулетка”, – сказала Костдінова, яка очолила плей -офф.

“Це остання удача. Переможе той, кому сьогодні пощастить. У цьому різниця”.

Чемпіонка Греції Анна Коракакі з Греції посіла шосте місце.

Двократна олімпійська чемпіонка Болгарії Марія Гроздева відсутня у розрізі, як і українка Оліна Костевич.

Грузинка Ніно Салуквадзе, яка стала першою спортсменкою, яка виступала на дев’яти Олімпійських іграх, завершила свою кампанію в Токіо без медалі, не зумівши вийти у фінал в обох забігах пістолетів.

Російські спортсмени змагаються під прапором Олімпійського комітету Росії на Олімпіаді в Токіо цього року в рамках санкцій через допінгові скандали.

(Звіти Алана Чакраборті) з Нью -Делі; Редагування: Муралікумар Анантараман, Шрі Наваратнам та Прета Саркар

Наші критерії: Принципи довіри компанії Thomson Reuters.