Світоліна переживає атаку Сірста, Свіатек виходить у четвертий раунд Індіан -Уеллса

10 жовтня 2021 р .; Індіан -Уеллс, Каліфорнія, США; Реакція Іги Святек (Польща) після перемоги в матчі проти Вероніки Кудерметової (Росія) у тенісному саду Індіан -Уеллс. Обов’язковий кредит: Орландо Рамірес-США СЬОГОДНЯ Спорт

(Reuters)-Четверта номінантка Еліна Світоліна пережила атаку румунки Сорани Кірстії в третьому раунді, щоб виграти 4-6 6-4 7-6 в Індіан-Уеллсі в неділю, тоді як друга носійка Польщі Іга Сватек обіграла Вероніку Кудерметову. 6-1 6-0.

Українка Світоліна, яка завоювала бронзу на Олімпійських іграх у Токіо, врятувала 12 із 16 можливостей для спринту, встановлених Кірстеєю у 2-годинній 32-хвилинній боротьбі, і за третє довелося боротися 4-2. Живий.

Через рік після того, як вона виграла свій перший великий титул на Відкритому чемпіонаті Франції, домінантна Свіатек скинула лише три свої перші очки подачі і не зіткнулася з перервою, випустивши п’ять тузів проти росіянки Кудерметової, яка не змогла закріпитися. Матч тривав 54 хвилини.

20-річна дівчина заявила журналістам після матчу, що планує пожертвувати свій призовий фонд третього раунду некомерційній організації на честь Всесвітнього дня психічного здоров’я.

“Підтримка психічного здоров’я завжди була для мене близькою темою, тому вперше я хочу зробити щось (у) цьому напрямку, щоб допомогти комусь, деяким людям”, – сказав Свіатек.

На фронті серед чоловіків третій посеяний Олександр Звєрєв подолав помилки другого сету, перемігши американка Дженсона Броксбі з рахунком 6-4 3-6 6-1 і розв’язавши десятки зсувних ярдів-у тому числі 10 лише в третьому сеті-у своїй спробі виграти третій титул майстрів 1000 року. Читати далі

Сьома ракетка світу Маттео Берреттіні обіграла чилійця Алехандро Табелло з рахунком 6-4 7-5 у матчі другого раунду.

READ  Війна та злість перекривають шлях українським спортсменам на паризьку Олімпіаду

Берреттіні врятував свої дві брейк -пойнти і відправив 11 тузів проти Табелло, а італієць, який програв першому світовому лідеру Новака Джоковича у фіналі Вімблдону на початку цього року, заревів, коли він запечатував матч.

“Сьогодні було нелегко. Я останні дні боровся зі своїм тілом, тому знав, що не збираюся цього робити – я сказав собі, що не очікую кращого результату, але я певен, що коли рівень підніметься, я буду готовий “.

Берреттіні, 10-й сіянець, переміг австралійця Джона Міллмана з рахунком 6-2, 6-2, а француз Гаель Монфіс переміг Джанлуку Маджера з рахунком 6-4, 6-2.

Тим часом британець Енді Мюррей прийняв виклик 18-річного іспанця Карлоса Алькараса, який минулого місяця насолоджувався вражаючою гонкою до чвертьфіналу US Open. Читати далі

34-річний Мюррей, триразовий володар Великого шолома, виграв дві третини своїх перших очок за подачу та врятував вісім із 10 брейк-пойнтів, щоб виграти 5-7 6-3 6-2.