Самсонова перемагає Сасновіч у Клівленді за другий титул поспіль

Клівленд (AFP) – Росіянка Людмила Самсонова виграла свій другий поспіль титул WTA, перемігши сіяну під сьомим номером Олександру Сасновіч з Білорусі з рахунком 6-1, 6-3 у чемпіонській грі на Tennis in the Land у суботу.

Самсонова, яка займає 45-е місце в світовому рейтингу, не програла жодного сету в п’яти матчах на US Open у Клівленді. Три тижні тому вона виграла Citi Open у Вашингтоні та попрямувала до Нью-Йорка, де поспіль поєдинок у топ-10.

Саснович, яка займає 36 місце в рейтингу, гналася за своїм першим титулом WTA, але не вийшла вперед у 72-хвилинному фіналі в Jacobs Pavilion у Nautica. Самсонова робила брейк у всіх чотирьох геймах на подачі в стартовому сеті.

“Мені зараз трохи сумно, але я радий за Люду, яка, я сподіваюся, незабаром увійде в десятку кращих”, – сказав Сасновіч, який був 0-4 у фіналі своєї кар’єри. “Вона дуже скромна, освічена і добра. Я намагався зробити все можливе, але сьогодні Люда була кращою”.

Несіяний Самсонова продемонстрував свої влучні удари кілька днів поспіль, перервавши серію з 13 перемог Бернарди Пера всього за 53 хвилини в півфіналі. Вона виграла 32 з 36 очок подачі проти Бейри, а потім віддала 31 з 46 очок проти Сасновіч.

Самсонова завершила свій третій титул у кар’єрі ключовим бекхендом, який підхопив штангу та м’яко приземлився перед напористою Сасновіч.

Обидва гравці були внесені до списку WTA як фізичні особи, яка призупинила визнання тенісних федерацій Росії та Білорусі після того, як їхні країни вторглися в Україну.

«Ми були несвідомо цього тижня, тому я хотіла б передати наші великі привітання Саші та її команді», — сказала Саснович. “Ми чули, що вам це подобається, дуже гучно протягом тижня. Дякую. Я сподіваюся повернутися наступного року”.

READ  Ольга Харлан: Найкращу українську фехтувальницю виключили з ЧС через те, що вона відмовилася потиснути руку росіянці

Аннет Контавейт з Естонії стала першою тенісною чемпіонкою країни в 2021 році, але вона не повернулася на турнір.

Друга сіяна американка Ніколь Мельчар Мартін і австралійка Еллен Перес обіграли четверту сіяну Анну Даніеліну з Казахстану та Александру Круніч із Сербії у фіналі парного розряду з рахунком 7-5 6-3.

Мелчар Мартін і Перес виграли свій перший чемпіонат у команді після того, як фінішували другими в Торонто та Цинциннаті на початку цього року.